14 września
Kawki na drodze
20 września
Ad Astra
20 września
Angry Birds Film 2
20 września
Dzięki Bogu
20 września
Legiony
20 września
Legiony (dubbing)
20 września
Parasite
20 września
До зірок
 

Filmowy konkurs! Mamy dla Was zaproszenia na ENEMEF: Noc Horrorów

2016-09-15 12:44
 

ENEMEF: Noc Horrorów to mroczna propozycja dla miłośników kina grozy. Gorące i beztroskie lato już prawie za nami, więc czas na wstęp do klimatycznej jesieni oraz przegląd przerażających filmów, które wprowadzą widzów w tajemniczą, mrożącą krew w żyłach atmosferę i dostarczą emocji przyprawiających o dreszcze.  Mamy dla Was zaproszenia do warszawskich Multikin na ten maraton filmowy.

 

Tej nocy spowitą mrokiem salę kinową wypełnią tajemnicze i nadprzyrodzone moce oraz budzące niepokój, czające się w każdym kącie zło.

 
 
Chciałbyś/chciałabyś otrzymać od coigdzie.pl podwójne zaproszenie na ENEMEF: Noc Jokera? Napisz nam jakie filmy znalazły się w repertuarzeNajszybsze odpowiedzi nagrodzimy zaproszeniami do warszawskich kin sieci Multikino. Odpowiedzi wysyłajcie na promocja@coigdzie.pl,w mailu napiszcie nam obowiązkowo jakie Multikino preferujecie - Ursynów czy Targówek, w miarę możliwości będziemy rozdawać zaproszenia do preferowanych kin.

ENEMEF: Noc Horrorów odbędzie się 16 września 2016 (piątek) jednocześnie w 21 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań 51, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa ZT, Wrocław Pasaż, Wrocław Arkady, Zabrze, Zgorzelec.

Wróć