Filmowy konkurs coigdzie.pl - do wygrania zaproszenia na na uroczystą premierę filmu "Ponad nami tylko niebo"

2012-02-09 12:32
 

Zapraszamy do udziału w kolejnym filmowym konkursie coigdzie.pl - do wygrania podwójne zaproszenia na uroczystą premierę filmu "Ponad nami tylko niebo" z gościnnym udziałem reżysera Jana Schomburga. Premiera odbędzie się w przyszły czwartek 16 lutego o godz. 20 w Kinie Wisła w Warszawie. Filmowi patronuje coigdzie.pl.

Zaproszenia powędrują do 5 osób, które jako pierwsze odpowiedzą pytanie konkursowe - w jakiej kategorii film "Ponad nami tylko niebo" otrzymał nagrodę podczas ubiegłorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie? Na odpowiedzi czekamy pod mailem promocja@coigdzie.pl. 

Kim był mężczyzna, którego kochała i z którym żyła Martha? Nie można go zastąpić innym? Zaczyna zdawać sobie sprawę, jak słabo go znała, jak bardzo życie z nim było grą. Zamiast uporać się ze stratą i ruszyć do przodu, poznaje mężczyznę, który w pewien sposób łączy przeszłość i teraźniejszość...

„Ponad nami tylko niebo” pyta. Co dzieje się, kiedy ktoś umiera? Kiedy o kimś śnimy? O kimś, kogo – zdaje się – znamy? Sposób, w jaki postrzegamy innych to zupełnie inna rzeczywistość?

Więcej informacji o filmie znajdziecie pod linkiem „Ponad nami tylko niebo”

Wróć