Filmowy konkurs! Do wygrania zaproszenie na przedpremierowe pokazy filmu "Opieka domowa"

2016-11-10 12:25
 

„Opieka domowa” to czeski, a właściwie morawski komediodramat w reżyserii Slávka Horáka. Film balansując pomiędzy tonami komediowymi i słodko-gorzkimi, opowiada o egzystencjalnych wyborach pielęgniarki, która przedkłada potrzeby innych nad swoje. To również opowieść o miłości pomiędzy nietuzinkową parą w średnim wieku. Mamy dla Was zaproszenia na pokaz przedpremierowy filmu w Warszawie.

Vlasta, pielęgniarka opiekująca się marudnymi pacjentami w ich domach, z pasją i poświęceniem wykonuje swoją pracę, kocha też gorąco swojego męża Lada i córkę. Wszyscy troje żyją w rejonie Czech znanym z produkcji wina. Pewnego dnia życie bohaterki drastycznie się zmienia i będzie ona musiała wyjść ze swojej roli. Smutne i wesołe tony przeplatają się w opowieści o Vlaście, która pomagała innym, a teraz sama będzie potrzebowała pomocy. Jej mąż, typowy facet z małego miasteczka skupia się na pracy w swoim warsztacie i popija śliwowicę. Z czasem okaże się jednak, że za fasadą twardziela i żartownisia skrywa się wrażliwy mężczyzna.

„Opieka domowa” to film nagradzany na wielu festiwalach filmowych na całym świecie. Jak wygrać zaproszenie? Wymień dwa festiwale, na których nagrodzony został film i wyślij odpowiedź na maila promocja@coigdzie.pl. Autorów 20 najszybszych, poprawnych opowiedzi nagrodzimy  podwójnymi zaproszeniami na pokaz przedpremierowy, który odbędzie się we wtorek 15 listopada o godz. 19:30 w kinie Luna w Warszawie. Premiera filmu zaplanowana jest na 18 listopada.

Wróć