Aktualności

2016-08-23

Filmowy konkurs! Do wygrania zaproszenie na przedpremierowy pokaz filmu "Nerve" w Kinie Atlantic

26 sierpnia w Kinie Atlantic będziecie mogli zobaczyć przedpremierowo film „Nerve”. Pulsujący niepokojącą energią wizjonerski thriller, który odkrywa pokusy i niebezpieczeństwa świata rządzonego przez media społecznościowe.   Jedną osobę nagrodzimy podwójnym zaproszeniem na przedpremierowy pokaz w Kinie Atlantic w Warszawie.

Więcej...

2016-08-10

Filmowy konkurs! Mamy dla Was zaproszenia na ENEMEF: Noc Jokerów

ENEMEF: Noc Jokerów to przegląd najlepszych filmów z najbardziej znanym, nieobliczalnym i szalonym superzłoczyńcą wszech czasów. Od czasu debiutu w DC Comics ponad pół wieku temu Joker pojawiał się na ekranie w wielu rozmaitych odsłonach. Tej nocy widzowie zobaczą trzy z nich w wyśmienitych filmach akcji. Mamy dla Was zaproszenia do warszawskich Multikin na ten maraton filmowy.

Więcej...

2016-07-27

Filmowy konkurs! Do wygrania zaproszenie na przedpremierowy pokaz filmu "Boska Florence" w Kinie Atlantic

29 i 30 lipca tylko w Kinie Atlantic odbędzie się pierwszy, przedpremierowy pokaz filmu „Boska Florence”. Meryl Streep - zdobywczyni trzech Oscarów®, jedna z największych aktorek naszych czasów w roli Florence Jenkins zwanej „najgorszą śpiewaczką świata”. W roli jej partnera i menedżera jak zwykle czarujący Hugh Grant.  Dwie osoby nagrodzimy podwójnym zaproszeniem na przedpremierowy pokaz w Kinie Atlantic w Warszawie.

Więcej...

Polecamy

2015 | Francja | komediaDwaj drobni złodzieje uciekając przed pogonią w wielkim domu towarowym znajdują schronienie w dziale dziecięcym, gdzie zostają zmuszeni przez dzieci do opowiadania bajek...
więcej o filmie »