Aktualności

2017-11-15

Filmowy konkurs z zaproszeniami na "ENEMEF: Maraton Superbohaterów"

ENEMEF: Maraton Superbohaterów z premierą "Ligi Sprawiedliwości" to emocjonujące spotkanie z najsłynniejszymi superbohaterami DC Comics! Tej nocy pojawią się m.in. Batman, Superman, Wonder Woman, Flash, Aquaman oraz Cyborg i zapewnią widzom doskonałą rozrywkę za sprawą świetnych historii, dynamicznej akcji i rewelacyjnych efektów specjalnych. Mamy dla Was zaproszenia do warszawskich Multikin na ten maraton filmowy.

Więcej...

2017-10-27

Filmowy konkurs z wejściówkami na 11. Sputnik nad Polską

11. Festiwal Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską” odbędzie się w dniach 2 – 12 listopada w warszawskich kinach Luna, Elektronik oraz Iluzjon. Mamy dla Was zaproszenia na dowolnie wybrany film festiwalowy. 

Więcej...

2017-09-05

Filmowy konkurs z zaproszeniami na "ENEMEF: Noc Grozy Stephena Kinga"

ENEMEF: Noc Grozy Stephena Kinga - mrok, psychoza, tajemnice, niepewność, lęk... Niepowtarzalna okazja, aby na całą noc zatopić się w klimatycznej rzeczywistości wykreowanej przez uwielbianego na całym świecie mistrza powieści grozy. Mamy dla Was zaproszenia do warszawskich Multikin na ten maraton filmowy.

Więcej...

Polecamy

2018 | animowanyAle Kino! to pokazy konkursowe (zobaczymy ponad sto filmów wybranych z rekordowej liczby 3780 zgłoszeń ze 115 państw i 6 kontynentów), a także sekcje specjalne: Panorama dla dzieci i młodych, Ale Kino! z piłką, łączącą pokolenia Panoramę w stronę dzieciństwa, Ale Kino! z dreszczykiem czy Ale Kino! najnajmłodszego widza...
więcej o filmie »