Cinema City Manufaktura

Łódź, Drewnowska, 58
tel.: +48426646464
Doktor Dolittle 16:40 17:10 18:50 19:20
Doktor Dolittle (dubbing) 09:30 10:30 10:40 11:50 12:50 14:00 15:00 16:10 18:20
Gorący temat 10:50 13:10 15:30 17:50 20:10 22:30
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa 11:50 14:40 16:40 17:30 19:30 20:30 22:20
Judy 20:50
Jumanji: Następny poziom (dubbing) 10:00 13:30 16:10 18:50
Kod Dedala 12:40
Koty 21:25
Kraina lodu II (dubbing) 12:15 14:30 15:15 17:30
Mayday 10:00 12:20 14:40 15:50 17:00 18:20 19:20 20:20 21:50
Pan T. 21:00
Psy 3. W imię zasad 11:40 12:40 14:20 15:20 17:00 18:00 19:40 20:40 22:20
Tajni i fajni (dubbing) 11:15 14:10 16:20
The Grudge: Klątwa 13:10 22:00
Urwis (dubbing) 10:40 12:40 14:40 18:30

Cinema City Manufaktura IMAX

Łódź, Drewnowska, 58
tel.: +48426646464

Helios Sukcesja

Łódź, Al. Politechniki, 1
tel.: +48422999272
Doktor Dolittle (dubbing) 10:00 11:50 16:40 18:15
Gorący temat 19:40 20:50
Jumanji: Następny poziom (dubbing) 10:10 13:30 15:30 19:20
Mayday 10:50 13:45 16:00 18:30 20:20 21:00
Psy 3. W imię zasad 10:45 14:00 15:10 16:30 19:00 21:50
Urwis (dubbing) 10:20 15:20 17:30

Kino 3D Wytwórnia

Łódź, Łąkowa, 29
tel.: +48797005503
brak projekcji w wybranym dniu

Kino Bałtyk Helios

Łódź, Gabriela Narutowicza, 20
tel.: +48426303603
brak projekcji w wybranym dniu

Kino Bodo

Łódź, Rewolucji 1905 r., 78/80
tel.: +48509192834

Kino Charlie

Łódź, Piotrkowska, 203
tel.: +48426360092

Kino Perła / Klub Dom

Łódź, Piotrkowska, 138/140
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Kino Polonia w Łodzi

Łódź, Piotrkowska, 67
tel.: +48422073811
brak projekcji w wybranym dniu

Kino Przytulne

Łódź, Traugutta, 18
tel.: +48426337013
brak projekcji w wybranym dniu

Kino Tatry

Łódź, Henryka Sienkiewicza, 40
tel.: +48505252455
brak projekcji w wybranym dniu

Multikino Silver Screen Łódź

Łódź, Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego, 5
tel.: +48422997110
Doktor Dolittle (dubbing) 10:05 12:30 13:25 14:55 15:50 17:20 18:15
Gorący temat 16:10 18:35 21:00
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa 11:55 13:50 14:50 17:45 19:40 20:40
Mayday 13:00 15:30 18:05 20:30
Na noże 18:20 20:50
Psy 3. W imię zasad 10:10 12:05 12:55 14:50 15:40 16:45 17:35 18:25 20:20 21:15 21:40
Tajni i fajni (dubbing) 10:00 10:00 10:30 12:40 17:00 19:20
Urwis (dubbing) 09:30 10:00 12:10 14:15 16:20