11 października
And Then We Danced
11 października
Biały wąż
11 października
Biblia z Tihuany
11 października
Born2Drive
11 października
Boże Ciało
11 października
Chore, chore, chore
11 października
Gordon i Paddy
11 października
Gordon i Paddy (dubbing)
11 października
Na powierzchni
11 października
O Yeti!
11 października
O Yeti! (dubbing)
11 października
Obywatel K
11 października
Polityka jednego dziecka
11 października
Punk na jawie
11 października
Shindisi
11 października
Synonimy
11 października
Szkolne życie
11 października
Ślicznotki
11 października
Ulica Pustynna nr 143
11 października
Wędrowny kucharz
11 października
Wojna o prąd
11 października
Wysoka dziewczyna
11 października
Zabawa w pochowanego
11 października
Złodzieje benzyny
11 października
Zwierzęta
12 października
Aurora
12 października
Brylantowe stopy
12 października
Łaknienie
12 października
Syn
12 października
Zapomniani
13 października
Długa droga
13 października
Omar i my
13 października
Stracone wakacje
13 października
Tylko 6,5
13 października
Ważniejsza od królów
13 października
Wiwarium
14 października
Carturan
14 października
Chronologia
14 października
Echo
14 października
Judy i Punch
14 października
Kot w ścianie
14 października
Patrz, jak zabijam
14 października
Po Monachium
14 października
Słuchaj Wszechświata
14 października
Za morzem
15 października
Bohaterowie
15 października
Czarne popioły
15 października
Przenieść grób
15 października
Stan wyjątkowy
15 października
To się nie wydarzyło
15 października
U311 Czerkasy
15 października
Wysoki sądzie
16 października
Bracia w burdelu
16 października
Pająk
16 października
Port Authority
16 października
Spleceni
 

BCKino Bytom

Bytom, Stefana Żeromskiego, 27
tel.: +48323893109
Czarny Mercedes 15:45 20:00
Synonimy 19:00

Cinema City

Bytom, Tadeusza Kościuszki, 1
tel.: +48322868686
(Nie)znajomi 17:40 20:00
Ad Astra 11:20
Angry Birds Film 2 (dubbing) 10:00 12:10 14:20 16:30
Boże Ciało 14:10 16:30 19:00 21:30
Był sobie pies 2 (dubbing) 10:00 11:30 13:50 16:10 18:30
Joker 14:00 16:40 19:20 20:50
Legiony 10:30
O Yeti! (dubbing) 10:00 11:30 13:40 15:50 18:00
Piłsudski 11:50
Polityka 12:15
Ślicznotki 16:20 18:40 21:00
Wojna o prąd 15:00 17:20 19:40 22:00
Zabawa w pochowanego 13:20 15:30 20:10 22:00