Akademickie Centrum Kultury UG "Alternator"

Gdańsk, Wita Stwosza, 58
tel.: +48585232450
brak projekcji w wybranym dniu

Centrum Edukacji Artystycznej Łaźnia 2 Kino Port

Gdańsk, Strajku Dokerów, 5
tel.: +48585000234

Centrum multimedialne 5D – FUNMOTION

Gdańsk, Rajska, 10
tel.: +48798260260
brak projekcji w wybranym dniu

Cinema City Krewetka

Gdańsk, Karmelicka, 1
tel.: +48587693100
brak projekcji w wybranym dniu

Helikon

Gdańsk, Długa, 57
tel.: +48583015331
brak projekcji w wybranym dniu

Helios

Gdańsk, Kołobrzeska, 41
tel.: +48587679982
1800 gramów 15:45 19:15 21:40
Jak poślubić milionera? 11:20 13:45 16:10 18:30 20:00 20:30 21:30
Kraina lodu II (dubbing) 10:30 10:30 11:30 12:00 13:00 14:00 14:30 15:30 16:30 17:00 18:00
Le Mans '66 20:30
Młody renifer Alex (dubbing) 10:45 12:45 15:00 17:15
Na noże 18:20 21:20
Proceder 12:15 15:15 19:30
Ratujmy Florę (dubbing) 11:10 13:30 18:10
Solid Gold 21:50
Śnieżna paczka (dubbing) 09:30 11:00 13:15 15:30 17:45

Helios Forum

Gdańsk, Targ Sienny, 7
tel.: +48587329607
1800 gramów 12:15 14:40 19:20 21:40
Jak poślubić milionera? 11:20 14:05 16:30 18:50 21:10
Kraina lodu II (dubbing) 09:30 11:00 11:40 13:30 14:00 16:00 16:30 18:30 19:00
Kult. Film 20:30
Le Mans '66 19:45
Młody renifer Alex (dubbing) 09:15 15:30 17:45
Na noże 21:00 21:20
Proceder 11:10 14:10 17:10 20:15
Ratujmy Florę (dubbing) 10:50 13:10 17:00
Śnieżna paczka (dubbing) 10:15 12:30 13:40 16:00 18:15

Helios Metropolia

Gdańsk, Jana Kilińskiego, 4
tel.: +48587311396
1800 gramów 20:00 21:20
Green Book 18:30
Jak poślubić milionera? 10:20 16:10 19:15 20:20 21:00 21:40
Kraina lodu II (dubbing) 10:00 11:00 12:30 13:30 14:00 15:00 16:00 16:30 17:30 18:40
Młody renifer Alex (dubbing) 09:55 13:00 15:10 17:15
Na noże 13:15 19:00 21:50
Proceder 12:45 19:30
Ratujmy Florę (dubbing) 11:55 15:45 18:00
Śnieżna paczka (dubbing) 09:45 12:30 14:50 17:00

Kameralne

Gdańsk, Długa, 57
tel.: +48583015331
brak projekcji w wybranym dniu

Kino Cinema 3D w Gdańsku

Gdańsk, Schuberta F., 102A
tel.: +48587657510
1800 gramów 20:25
Jak poślubić milionera? 13:15 15:35 17:55 18:40 20:15
Kraina lodu II (dubbing) 09:15 11:45 12:30 14:10 16:35 18:00 19:00
Last Christmas 15:00 18:25 20:45
Midway 15:00
Młody renifer Alex 10:40 12:50
Na noże 18:05 20:50
Ratujmy Florę 11:45 14:00 16:15
Solid Gold 21:00
Śnieżna paczka 09:00 10:00 11:00 12:20 14:25 16:30

Kino Kameralne Cafe

Gdańsk, Lektykarska, 4
tel.: +48586907075
Irlandczyk 20:30
Lighthouse 18:15
Nadzwyczajni 16:00

Kino Neptun

Gdańsk, Długa, 57
tel.: +48583018256
brak projekcji w wybranym dniu

Klub Żak

Gdańsk, Aleja Grunwaldzka, 195/197
tel.: +48583440573
Lighthouse 16:00 18:15
Młody Ahmed 20:30

Multikino Gdańsk

Gdańsk, al. Zwycięstwa, 14
tel.: +48587659310
1800 gramów 13:40
Boże Ciało 21:40
Doktor Sen 11:20
Jak poślubić milionera? 12:05 14:30 17:05 19:00 20:40
Joker 19:45 21:50
Kraina lodu II (dubbing) 11:25 12:10 13:10 13:50 14:35 15:05 15:35 16:15 17:00 18:00 18:40 19:25
Last Christmas 16:05 18:25 20:50
Le Mans '66 21:05
Lighthouse 19:30
Młody renifer Alex (dubbing) 10:30 12:50 14:00 17:30
Na noże 11:10 14:30 17:20 20:15
Nadzwyczajni 20:30
Proceder 16:00 20:00
Ratujmy Florę (dubbing) 10:55 13:10 15:25 17:40
Solid Gold 21:30
Śnieżna paczka (dubbing) 10:00 11:30 13:45 16:00 18:15

Rosyjskie Centrum Nauki i Kultury - Klub Filmowy Horyzont

Gdańsk, Długa, 35
tel.: +48583019516
brak projekcji w wybranym dniu