AMONDO Kino

Warszawa, Żurawia, 20
tel.: +48608377883

Artystyczny Dom Animacji Kino ADA

Warszawa, Ks. Juliana Chrościckiego, 14
tel.: +48228637981
Ukryta gra 19:00

Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego

Warszawa, Czarnieckiego S., 51
tel.: +48501461533
brak projekcji w wybranym dniu

Cinema 3D Atrium Reduta w Warszawie

Warszawa, Al. Jerozolimskie, 148
tel.: +48222439328
1800 gramów 21:20
Jak poślubić milionera? 12:25 17:40 20:05
Kraina lodu II (dubbing) 10:45 11:45 13:10 14:10 15:35 16:35 18:00 19:00
Last Christmas 18:20 20:45
Le Mans '66 21:30
Młody renifer Alex 11:30 13:45 16:15
Na noże 14:45 18:15 21:00
Proceder 18:30
Ratujmy Florę 11:15 13:30 16:00
Solid Gold 20:45
Śnieżna paczka 10:15 11:45 14:10 16:20

Cinema City Arkadia

Warszawa, Al. Jana Pawła II, 82
tel.: +48223212121
1800 gramów 15:00 20:10
Czarownica 2 18:40
Doktor Sen 21:10
Jak poślubić milionera? 12:15 13:30 15:45 16:45 18:00 19:00 20:15 21:15
Joker 13:30 20:10
Kraina lodu II (dubbing) 10:15 10:40 11:30 12:30 13:00 13:45 14:45 15:15 16:00 17:00 17:30 18:15 19:20
Kraina lodu II 3D (dubbing) 11:00 12:20 14:30 16:20
Last Christmas 15:30 17:50 20:00
Le Mans '66 13:50 20:40
Midway 19:00
Młody renifer Alex (dubbing) 10:40 12:40 14:40 16:40
Na noże 14:40 17:20 20:30
Nadzwyczajni 11:30 17:00 19:30
Proceder 15:50 19:50
Ratujmy Florę (dubbing) 11:30 13:40 15:50 18:00
Słodziak 16:10 18:10 20:15
Solid Gold 13:00 18:40
Supernova 17:10 21:30
Śnieżna paczka (dubbing) 10:30 12:30 14:30 16:30 18:30
Ukryta gra 21:50

Cinema City Bemowo

Warszawa, Powstańców Śląskich, 126 A
tel.: +48225604000
1800 gramów 19:40
Doktor Sen 20:20
Jak poślubić milionera? 11:00 13:20 15:30 17:45 19:15 20:00
Joker 14:40 19:30
Kraina lodu II (dubbing) 11:15 11:45 12:30 13:30 14:00 14:45 15:45 16:15 17:00 18:30
Last Christmas 11:00 15:30 17:50 20:10
Le Mans '66 17:10 20:50
Młody renifer Alex (dubbing) 12:40 14:40 16:40
Na noże 18:00 20:40
Nadzwyczajni 12:30 16:50 18:40
Proceder 19:10
Ratujmy Florę (dubbing) 11:00 13:10 15:15 17:20
Solid Gold 16:10
Supernova 19:20
Śnieżna paczka (dubbing) 11:10 13:15 15:20 17:30

Cinema City Galeria Mokotów

Warszawa, Wołoska, 12C
tel.: +48224566502
#Jestem M. Misfit 10:50 12:50
1800 gramów 13:00
Czarownica 2 (dubbing) 10:00 11:00 14:00
Doktor Sen 20:20
Jak poślubić milionera? 14:45 15:45 17:00 18:00 19:15 20:15 21:30 22:30
Joker 20:50
Kraina lodu II (dubbing) 11:00 12:15 13:15 14:00 14:30 15:30 16:15 16:45 17:45 18:30 19:20
Last Christmas 10:00 15:15 17:30 19:45 22:00
Le Mans '66 11:00 13:00 14:10 17:20 19:10 20:30 22:20
Midway 20:45
Młody renifer Alex (dubbing) 11:30 13:30 15:30 17:30
Na noże 12:30 15:10 17:50 20:00 21:40
Nadzwyczajni 14:50 17:20 19:30 22:00
Proceder 20:30
Ratujmy Florę (dubbing) 11:40 13:50 16:00 18:10
Słodziak 12:00 16:30 18:30 20:30 22:30
Solid Gold 16:10
Supernova 19:40
Śnieżna paczka (dubbing) 10:30 12:30 14:30 16:30 18:40

Cinema City Galeria Północna

Warszawa, Światowida, 17
tel.: +48222419191
#Jestem M. Misfit 10:50 12:50 14:50
1800 gramów 19:40 21:50
Doktor Sen 21:15
Jak poślubić milionera? 14:00 15:15 16:15 17:30 18:30 19:30 20:45 21:45
Joker 19:45
Kraina lodu II (dubbing) 10:00 10:30 11:30 12:15 12:45 13:45 14:30 15:00 16:00 16:45 17:15 18:15 18:50
Last Christmas 17:00 19:15 21:30
Le Mans '66 20:50
Młody renifer Alex (dubbing) 11:30 13:30 15:30 17:30
Na noże 15:20 18:00 20:40
Nadzwyczajni 19:10 21:40
Proceder 20:30 22:15
Ratujmy Florę (dubbing) 11:50 14:00 16:10 18:20
Solid Gold 15:50 20:20
Śnieżna paczka (dubbing) 10:00 12:10 14:20 16:30 18:40

Cinema City Promenada

Warszawa, Ostrobramska, 75C
tel.: +48226117514
1800 gramów 19:00
Doktor Sen 20:30
Jak poślubić milionera? 11:00 14:00 16:15 17:30 18:30 19:45 20:45
Joker 20:50
Kraina lodu II (dubbing) 10:00 11:00 11:45 12:15 13:15 14:00 14:30 15:30 16:15 16:45 17:45 18:30 19:00
Kraina lodu II 3D (dubbing) 12:00 14:15 16:30
Last Christmas 15:10 17:20 20:00
Le Mans '66 20:20
Młody renifer Alex (dubbing) 11:00 13:00 15:00 17:00
Na noże 11:20 14:00 16:40 19:20
Nadzwyczajni 14:40 17:00 19:30
Piłsudski 11:00 11:00
Proceder 13:30 18:10 21:00
Ratujmy Florę (dubbing) 10:00 11:40 13:50 16:00 18:10
Solid Gold 18:40
Supernova 16:20
Śnieżna paczka (dubbing) 10:30 12:30 14:30 16:30 18:30

Cinema City Sadyba

Warszawa, Powsińska, 31
tel.: +48225503333
1800 gramów 14:20 20:40
Boże Ciało 20:10
Doktor Sen 20:50
Jak poślubić milionera? 13:00 14:20 15:15 16:30 17:30 18:45 19:45 21:00 22:00
Kraina lodu II (dubbing) 11:30 12:45 13:15 13:45 15:00 16:00 17:15 17:45 18:15 19:30
Last Christmas 12:45 15:00 17:15 19:30 21:50
Le Mans '66 19:20 21:45
Młody renifer Alex (dubbing) 11:20 13:20 15:20 17:20
Na noże 12:50 15:30 18:10 20:30
Nadzwyczajni 14:10 16:40 19:00 21:30
Proceder 20:00
Ratujmy Florę (dubbing) 11:40 13:40 15:50 18:00
Solid Gold 18:20
Supernova 16:30
Śnieżna paczka (dubbing) 09:00 11:00 14:15 16:20 18:30

Cinema City Sadyba IMAX

Warszawa, Powsińska, 31
tel.: +48225503333

Dobre Miejsce - Katolickie Centrum Kultury

Warszawa, Dewajtis, 3
tel.: +48225610123
brak projekcji w wybranym dniu

Dom Kultury "Kadr" w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy

Warszawa, Rzymowskiego W., 32
tel.: +48228438881
brak projekcji w wybranym dniu

Dom Kultury Kino ŚWIT

Warszawa, Piotra Wysockiego, 11
tel.: +48228110105

Dom Sztuki SMB Jary w Warszawie

Warszawa, Wiolinowa, 14
tel.: +48226437935
brak projekcji w wybranym dniu

Filmoteka Narodowa - Instytut Audiowizualny

Warszawa, Wałbrzyska, 3/5
tel.: +48223804900

Filmowa Stolica Lata - Dom Kultury Zacisze

Warszawa, Blokowa, 1
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata - Dorożkarnia

Warszawa, Siekierkowska, 28
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata - Hala Sportowa OSiR Bemowo

Warszawa, Obrońców Tobruku, 40
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata - Hulakula

Warszawa, Jagiellońska, 82b
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata - Kamionkowskie Błonia Elekcyjne

Warszawa, Al. Waszyngtona J., 33
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata - Kępa Potocka

Warszawa, Gwiaździsta, 71
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata - Kopa Cwila

Warszawa, Zaolziańska, 5
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata - Królikarnia

Warszawa, Puławska, 113a
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata - Łazienki Królewskie

Warszawa, Al. Ujazdowskie, 4
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata - Metro Słodowiec

Warszawa, Jana Kasprowicza, 11
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata - Muzeum Narodowe

Warszawa, Al. Jerozolimskie, 3
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata - Ogród Saski

Warszawa, Marszałkowska, 115
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata - Park Bródnowski

Warszawa, Chodecka, 3a
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata - Park Czechowicki

Warszawa, Spisaka M., 86
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata - Park Hassów

Warszawa, Bełzy W., 7
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata - Park Henrykowski

Warszawa, Klasyków, 21
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata - Park Moczydło

Warszawa, Górczewska, 56
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata - Park nad Balatonem

Warszawa, Nowaka-Jeziorańskiego, 35
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata - Park Szczęśliwicki

Warszawa, Drawska, 22
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata - parking przy TVP

Warszawa, Woronicza J. P., 17
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata - Plac Hallera

Warszawa, Pl. Gen. Hallera, 1
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata - Plac Trynopolski

Warszawa, Plac Trynopolski, 1
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata - Plaża Romantyczna

Warszawa, Rychnowska, 17
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata - Pola Mokotowskie

Warszawa, Żwirki i Wigury, 32
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata - przy Urzędzie Dzielnicy Rembertów

Warszawa, Al. Chruściela A., 28
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata - Royal Wilanów

Warszawa, Klimczaka F., 1
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata - Stawy Brustmana

Warszawa, Szekspira W., 2
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata - WIR nad Wisłą

Warszawa, Bulwar Flotylli Wiślanej, 1
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata - Wola Park - Park Ulricha

Warszawa, Górczewska, 124
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata / Centrum Nauki Kopernik

Warszawa, Wybrzeże Kościuszkowskie,
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata / Klub Kultury Seniora

Warszawa, Pawlikowskiego, 2
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata / Osiedle Astronautów

Warszawa, Astronautów,
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu
brak projekcji w wybranym dniu
brak projekcji w wybranym dniu
brak projekcji w wybranym dniu

Filmowa Stolica Lata / Tor Wyścigów Konnych

Warszawa, Puławska, 266
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Helios Blue City

Warszawa, Al. Jerozolimskie, 179
tel.: +48222063817
1800 gramów 21:15
Jak poślubić milionera? 12:15 14:45 17:15 19:40 22:10
Kraina lodu II (dubbing) 10:00 11:00 13:30 16:00 18:30
Le Mans '66 13:20
Na noże 11:15 19:15 21:00
Proceder 10:20 20:30
Ratujmy Florę (dubbing) 11:30 16:30 18:45
Solid Gold 13:45

Jack's Cinema

Warszawa, Bracka, 18
tel.: +48224002823
brak projekcji w wybranym dniu

Kino Antropos - Państwowe Muzeum Etnograficzne

Warszawa, Kredytowa, 1
tel.: +48228277641
brak projekcji w wybranym dniu

Kino Apolonia

Warszawa, Al. Solidarności, 62
tel.: +48660723672
brak projekcji w wybranym dniu

Kino Atlantic

Warszawa, Chmielna, 33
tel.: +48228270894
Boże Ciało 14:45
Irlandczyk 20:20
Joker 21:10
Kraina lodu II (dubbing) 13:50 16:00 18:10
Last Christmas 16:15 18:30
Lighthouse 20:45
Na noże 10:50 15:30 18:10 20:45
Nadzwyczajni 12:45 17:15
Ukryta gra 11:50

Kino Elektor - Mazowiecki Instytut Kultury (d. MCKiS)

Warszawa, Elektoralna, 12
tel.: +48225864237
brak projekcji w wybranym dniu

Kino Elektronik

Warszawa, Zajączka, 7
tel.: +48691490173

Kino KC

Warszawa, Nowy Świat, 6/12
tel.: +48511892669
brak projekcji w wybranym dniu

Kino Kultura

Warszawa, Krakowskie Przedmieście, 21/23
tel.: +48228263335
Młody Ahmed 12:25 17:10
Nadzwyczajni 12:15 14:15
Solid Gold 14:25 16:50 19:30

Kino Letnie w Elektrowni Powiśle

Warszawa, Elektryczna, 2
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Kino Luna w Warszawie

Warszawa, Marszałkowska, 28
tel.: +48226217828
(Nie)znajomi 14:45
Boże Ciało 13:00 21:15
Lighthouse 15:30 20:30
Na noże 18:45
Nieplanowane 11:00

Kino Muranów

Warszawa, Gen. Władysława Andersa, 5
tel.: +48226352529
Basia 3 16:30
Bóg 17:45
Bunt 19:30
Exit 18:00
Historia małżeńska 12:30 15:15 20:15
Irlandczyk 11:00 11:30 14:30
Parasite 22:35

Kino Perła / Miłość Kredytowa 9

Warszawa, Kredytowa, 9
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Kino Perła / Plażówka

Warszawa, Dzieci Warszawy, 24
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Kino Perła / Plażówka Saska

Warszawa, Wał Miedzeszyński, 389
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Kino Perła / Przystań Park Skaryszewski

Warszawa, Al. Zieleniecka, 2
tel.:
brak projekcji w wybranym dniu

Kino Praha

Warszawa, Jagiellońska, 26
tel.: +48228960000
brak projekcji w wybranym dniu

Kino Praha - Sala pod Sowami

Warszawa, Stefana Okrzei, 26
tel.: +48223430310
brak projekcji w wybranym dniu

Kinokawiarnia Stacja Falenica

Warszawa, Patriotów, 44a
tel.: +48530882809
Exit 18:15
Młody Ahmed 12:00 20:15
Na noże 18:30
Nadzwyczajni 16:00

Kinoteka w Warszawie

Warszawa, Pl. Defilad, 1
tel.: +48225517070
Boże Ciało 15:45 20:40
Historia małżeńska 16:15 21:00
Irlandczyk 11:45 20:00
Joker 17:15
Le Mans '66 15:10 20:15
Lighthouse 13:00 15:30 18:15 20:45
Młody Ahmed 18:15
Na noże 12:30 15:15 18:00 20:45
Nadzwyczajni 13:20 15:50
Obywatel Jones 12:30 17:30
Oddział 5B 21:00
Słodziak 14:10 19:00
Solid Gold 11:15

Klubokawiarnia Towarzyska

Warszawa, Zwycięzców, 49
tel.: +48222702179
brak projekcji w wybranym dniu

Multikino Młociny

Warszawa, Zgrupowania AK "Kampinos", 15
tel.:
1800 gramów 10:00 21:35
Boże Ciało 20:45
Jak poślubić milionera? 13:05 15:30 17:55 19:15 20:20
Joker 20:25 21:35
Kraina lodu II (dubbing) 10:45 11:25 12:00 13:10 13:50 14:20 15:35 16:15 16:45 18:00 18:40 19:10
Last Christmas 13:10 18:25 20:00
Le Mans '66 19:40
Młody renifer Alex (dubbing) 10:00 13:10 15:20 17:30
Na noże 11:00 14:00 17:15 20:10 21:05
Proceder 10:00 15:30 20:30
Ratujmy Florę (dubbing) 11:00 13:15 15:30 17:45
Solid Gold 16:00
Śnieżna paczka (dubbing) 11:00 13:45 16:00 18:15

Multikino Targówek

Warszawa, Głębocka, 15
tel.: +48224894010
1800 gramów 10:00 12:40 20:05
Boże Ciało 21:10
Jak poślubić milionera? 13:05 15:30 16:55 17:55 19:20 20:20 21:40
Joker 20:35 21:50
Kraina lodu II (dubbing) 10:00 10:00 11:25 12:45 13:20 13:50 14:40 15:10 15:45 16:15 17:05 17:40 18:10 18:40 19:30
Last Christmas 10:00 16:25 18:45 20:00
Le Mans '66 21:05
Młody renifer Alex (dubbing) 13:10 15:20 17:30
Na noże 11:40 14:30 17:20 20:10
Nadzwyczajni 11:40 19:40
Proceder 15:05 18:05 20:30
Ratujmy Florę (dubbing) 11:00 13:15 15:30 17:45
Solid Gold 21:05
Śnieżna paczka (dubbing) 10:00 11:30 12:15 13:45 16:00 18:15

Multikino Ursynów

Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej, 60
tel.: +48224628810
1800 gramów 12:40 20:00
Boże Ciało 10:20 21:45
Jak poślubić milionera? 10:40 13:05 15:30 17:55 20:20
Joker 15:05 17:50 20:30
Kraina lodu II (dubbing) 10:00 10:55 11:25 12:00 12:45 13:20 13:50 14:25 15:10 15:45 16:15 16:50 17:35 18:10 19:15
Last Christmas 10:00 16:00 18:25 20:00
Le Mans '66 12:50 20:30
Młody renifer Alex (dubbing) 10:00 13:10 15:20 17:30
Na noże 11:40 14:30 17:20 18:30 20:10 21:20
Nadzwyczajni 11:00 19:40
Proceder 20:35 21:35
Ratujmy Florę (dubbing) 11:00 13:15 15:30 17:45
Solid Gold 20:50
Śnieżna paczka (dubbing) 11:30 13:45 16:00 18:15

Multikino Wola

Warszawa, Górczewska, 124
tel.: +48224628310
1800 gramów 16:30
Jak poślubić milionera? 16:00 18:25 20:10
Kraina lodu II (dubbing) 10:00 12:20 13:55 14:40 16:20 17:30 18:45
Last Christmas 10:30 19:05 20:55
Młody renifer Alex (dubbing) 10:10 12:25 14:30
Na noże 13:00 19:55 21:25
Proceder 20:00
Ratujmy Florę (dubbing) 12:40 15:00 17:50
Solid Gold 21:10
Śnieżna paczka (dubbing) 10:00 11:00 13:15 15:30 17:45

Multikino Złote Tarasy

Warszawa, Złota, 59
tel.: +48224628110
Boże Ciało 21:40
Jak poślubić milionera? 12:40 15:05 17:30 20:05
Joker 19:50
Kraina lodu II (dubbing) 11:00 11:25 13:20 13:50 15:15 16:15 18:40
Last Christmas 10:00 15:55 18:20 20:45
Młody renifer Alex (dubbing) 10:45 15:10 17:10
Na noże 14:20 17:45 19:30 20:35
Nadzwyczajni 19:10
Proceder 20:20
Ratujmy Florę (dubbing) 10:25 13:10 15:20 17:35
Solid Gold 21:00
Śnieżna paczka (dubbing) 13:30 15:45 17:10

Muzeum Polskiej Wódki

Warszawa, Plac Konesera, 1
tel.: +48224193150
brak projekcji w wybranym dniu

Muzeum Warszawy - Kino Syrena

Warszawa, Rynek Starego Miasta, 28-42
tel.: +48226351625

Prom Kultury Saska Kępa | Kino Kępa

Warszawa, Brukselska, 23
tel.: +48222770803
brak projekcji w wybranym dniu

Stacja Inny Wymiar

Warszawa, Połczyńska, 121
tel.: +48505292192
brak projekcji w wybranym dniu

U–jazdowski

Warszawa, Jazdów, 2
tel.: +48226281271

Ursus

Warszawa, Traktorzystów, 14
tel.: +48224783626
brak projekcji w wybranym dniu

Wawerskie Centrum Kultury. Filia Anin

Warszawa, Poprzeczna V, 13
tel.: +48228154140
brak projekcji w wybranym dniu