29 kwietnia
Babka
29 kwietnia
Baden Baden
29 kwietnia
Bone Tomahawk
29 kwietnia
Bypass
29 kwietnia
Cake
29 kwietnia
Chasing Niagara
29 kwietnia
Closet Monster
29 kwietnia
Dusky Paradise
29 kwietnia
Fursonas
29 kwietnia
Kosmos
29 kwietnia
Lace Crater
29 kwietnia
Ma Révolution
29 kwietnia
Opiekun
29 kwietnia
Phantom Boy
29 kwietnia
Tanna
 

Cinema City Galeria Jurajska

http://www.cinema-city.pl/
Częstochowa, Al. Wojska Polskiego, 207
tel.: +48343901777

Google Map

2016 | Polska | musical

reżyseria: Agnieszka Glińska

niedziela 19:10
wtorek 19:10

2016 | Polska | komedia

reżyseria: Kinga Lewińska

piątek 19:00 22:10
sobota 19:00 22:10
niedziela 19:00 22:10
poniedziałek 19:00 22:10
wtorek 19:00 22:10
środa 19:00 22:10
czwartek 19:00 22:10

2016 | USA | sci-fi

reżyseria: Zack Snyder

piątek 19:00
sobota 19:00
niedziela 19:00
wtorek 19:00
środa 19:00
czwartek 19:00

2016 | USA | sci-fi

reżyseria: Zack Snyder

piątek 13:00
sobota 13:00
niedziela 13:00
wtorek 13:00
środa 13:00
czwartek 13:00

2016 | USA | sci-fi

reżyseria: Zack Snyder

piątek 16:00
sobota 16:00
niedziela 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00

2016 | USA | dramat

reżyseria: Harold Cronk

piątek 14:00
sobota 14:00
niedziela 14:00
wtorek 14:00
środa 14:00
czwartek 14:00

2016 | USA | thriller

reżyseria: Dan Trachtenberg

piątek 14:15 17:15 19:30 21:45
sobota 14:15 17:15 19:30 21:45
niedziela 14:15 17:15 19:30 21:45
poniedziałek 14:15 17:15 19:30 21:45
wtorek 14:15 17:15 19:30 21:45
środa 14:15 17:15 19:30 21:45
czwartek 14:15 17:15 19:30 21:45

2015 | Wielka Brytania | sci-fi

reżyseria: Ben Wheatley

piątek 22:00
sobota 22:00
środa 22:00
czwartek 22:00

2016 | USA | przygodowy

reżyseria: Jon Favreau

piątek 13:40 18:20
sobota 13:40 18:20
niedziela 13:40 18:20
poniedziałek 13:40 18:20
wtorek 13:40 18:20
środa 13:40 18:20
czwartek 13:40 18:20

2016 | USA | przygodowy

reżyseria: Jon Favreau

piątek 10:00 16:00
sobota 11:20 16:00
niedziela 11:20 16:00
poniedziałek 11:20 16:00
wtorek 11:20 16:00
środa 11:20 16:00
czwartek 11:20 16:00

2016 | USA | animowany

reżyseria: Jennifer Yuh, Alessandro Carloni

piątek 10:00 13:30 15:40 17:50
sobota 11:20 13:30 15:40 17:50
niedziela 11:20 13:30 15:40 17:50
poniedziałek 11:20 13:30 15:40 17:50
wtorek 11:20 13:30 15:40 17:50
środa 11:20 13:30 15:40 17:50
czwartek 11:20 13:30 15:40 17:50

2016 | USA | animowany

reżyseria: Jennifer Yuh, Alessandro Carloni

piątek 10:20
sobota 10:20
niedziela 10:20
wtorek 10:20
środa 10:20
czwartek 10:20

2016 | USA | fantasy

reżyseria: Cedric Nicolas-Troyan

piątek 18:00 20:30
sobota 18:00 20:30
niedziela 18:00 20:30
poniedziałek 18:00 20:30
wtorek 18:00 20:30
środa 18:00 20:30
czwartek 18:00 20:30

2016 | USA | fantasy

reżyseria: Cedric Nicolas-Troyan

piątek 10:30 13:00 15:30
sobota 10:30 13:00 15:30
niedziela 10:30 13:00 15:30
poniedziałek 10:30 13:00 15:30
wtorek 10:30 13:00 15:30
środa 10:30 13:00 15:30
czwartek 10:30 13:00 15:30

2016 | USA | komedia

reżyseria: Kirk Jones

piątek 20:00 22:15
sobota 20:00 22:15
niedziela 20:00 22:15
poniedziałek 20:00 22:15
wtorek 20:00 22:15
środa 20:00 22:15
czwartek 20:00 22:15

2015 | Austria | dramat

reżyseria: Gerardo Olivares, Otmar Penker

sobota 12:50
niedziela 12:50
wtorek 12:50

2016 | USA | przygodowy

reżyseria: J Blakeson

piątek 11:30 16:30 20:40
sobota 11:30 16:30 20:40
niedziela 11:30 16:30 20:40
poniedziałek 11:30 16:30 20:40
wtorek 11:30 16:30 20:40
środa 11:30 16:30 20:40
czwartek 11:30 16:30 20:40

2016 | Polska | sensacyjny

reżyseria: Patryk Vega

piątek 21:30
sobota 21:30
niedziela 21:30
wtorek 21:30
środa 21:30
czwartek 21:30

2015 | Polska | komedia

reżyseria: Mitja Okorn

piątek 19:10
sobota 19:10
niedziela 21:10
wtorek 21:10
środa 19:10
czwartek 19:10

2015 | USA | animowany

reżyseria: Jericca Cleland, Kevin Munroe

piątek 12:40 17:00
sobota 12:40 17:00
niedziela 12:40 17:00
poniedziałek 12:40 17:00
wtorek 12:40 17:00
środa 12:40 17:00
czwartek 12:40 17:00

2015 | USA | animowany

reżyseria: Jericca Cleland, Kevin Munroe

piątek 10:30 14:50
sobota 10:30 14:50
niedziela 10:30 14:50
poniedziałek 10:30 14:50
wtorek 10:30 14:50
środa 10:30 14:50
czwartek 10:30 14:50

2016 | Belgia, Francja | animowany

reżyseria: Ben Stassen, Vincent Kesteloot

piątek 11:00
sobota 11:00
niedziela 11:00
wtorek 11:00
środa 11:00
czwartek 11:00

2016 | USA | komedia

reżyseria: Ben Falcone

piątek 12:30 16:30 18:40 20:50
sobota 16:30 18:40 20:50
niedziela 16:30 18:40 20:50
poniedziałek 16:30 18:40 20:50
wtorek 16:30 18:40 20:50
środa 12:30 16:30 18:40 20:50
czwartek 12:30 16:30 18:40 20:50

2016 | USA | animowany

reżyseria: Byron Howard, Rich Moore

piątek 12:00 15:00
sobota 12:00 15:00
niedziela 12:00 15:00
poniedziałek 12:00 15:00
wtorek 12:00 15:00
środa 12:00 15:00
czwartek 12:00 15:00