Cinema City Korona

http://www.cinema-city.pl/
Wrocław, Bolesława Krzywoustego, 126
tel.: +48713236000

Google Map

2016 | USA | animowany

reżyseria: Nicholas Stoller, Doug Sweetland

niedziela 11:20
czwartek 11:20

2016 | USA | fantasy

reżyseria: Scott Derrickson

środa 10:00
czwartek 10:15

2016 | Wlk. Brytania/USA | przygodowy

reżyseria: David Yates

niedziela 16:45 20:00
poniedziałek 16:45 20:00
wtorek 16:45 20:00
środa 16:45 20:00
czwartek 09:55 16:45 20:00

2016 | USA | fantasy

reżyseria: David Yates

niedziela 11:15 14:00
poniedziałek 09:20 11:15 14:00
wtorek 10:00 14:00
środa 10:00 11:15 14:00
czwartek 10:00 11:15 14:00

2016 | USA | fantasy

reżyseria: David Yates

niedziela 18:00
poniedziałek 10:00 18:00
wtorek 18:00
środa 10:00 18:00
czwartek 18:00

2016 | USA | komedia

reżyseria: Josh Gordon, Will Speck

środa 20:40
czwartek 20:40

2016 | USA | animowany

reżyseria: Travis Knight

niedziela 10:15 12:30 14:45 17:00
poniedziałek 09:00 12:30 14:45 17:00
wtorek 09:30 12:10 14:45 17:00
środa 12:30 14:45 17:00
czwartek 12:30 14:45 17:00

2016 | USA | thriller

reżyseria: Denis Villeneuve

niedziela 21:00
wtorek 21:30

2016 | USA/ Kanada/ Francja | thriller

reżyseria: Farren Blackburn

niedziela 13:40 19:30
poniedziałek 13:40 19:30
wtorek 13:40 19:30
środa 13:40 19:30
czwartek 13:40 19:30

2016 | Polska | sensacyjny

reżyseria: Patryk Vega

niedziela 13:20 16:10 17:30 19:00 20:20 21:50
poniedziałek 13:20 16:10 17:30 19:00 20:20 21:50
wtorek 13:20 16:10 17:30 19:00 20:20 21:50
środa 13:20 16:10 17:30 19:00 20:20 21:50
czwartek 13:20 16:10 17:30 19:00 20:20 21:50

2016 | Australia, USA | dramat

reżyseria: Mel Gibson

niedziela 20:45
wtorek 11:20 20:45
środa 21:00
czwartek 21:00

2016 | USA | animowany

reżyseria: Chris Renaud, Yarrow Cheney

niedziela 10:10

2016 | USA | thriller

reżyseria: Robert Zemeckis

niedziela 12:50 19:10 21:50
poniedziałek 12:50 19:10 21:50
wtorek 13:00 19:10 21:50
środa 12:50 19:10 21:50
czwartek 12:50 19:10 21:50

premiera
Sully

2016 | USA | dramat

reżyseria: Clint Eastwood

niedziela 12:10 16:20 19:20 21:30
poniedziałek 12:10 16:20 19:30 21:30
wtorek 12:10 16:20 19:20 21:30
środa 12:10 16:20 19:20 21:30
czwartek 12:10 16:20 19:20 21:30

2016 | USA | animowany

reżyseria: Mike Mitchell, Walt Dohrn

niedziela 10:50 13:00 15:10 17:20
poniedziałek 09:00 13:00 15:10
wtorek 09:00 10:30 13:00 15:10 17:20
środa 10:00 13:00 15:10 17:20
czwartek 10:00 13:00 15:10 17:20

2016 | USA | horror

reżyseria: Anna Foerster

niedziela 15:30 20:30
poniedziałek 15:30 20:30
wtorek 15:30 20:30
środa 15:30 20:30
czwartek 15:30 20:30

2016 | USA | horror

reżyseria: Anna Foerster

niedziela 18:30
poniedziałek 18:30 22:30
wtorek 18:30
środa 18:30
czwartek 18:30

2016 | USA | animowany

reżyseria: Ron Clements, John Musker

niedziela 11:00 13:30 16:00 18:30
poniedziałek 09:00 13:10 16:00 18:30
wtorek 10:00 14:00 16:30 19:00
środa 10:00 13:30 16:00 18:30
czwartek 11:00 13:30 16:00 18:30

2016 | USA | animowany

reżyseria: Ron Clements, John Musker

niedziela 10:00 12:30 15:00 17:30
poniedziałek 12:30 15:00 17:30
wtorek 12:40 15:00 17:30
środa 12:35 15:00 17:30
czwartek 12:30 15:00 17:30

2016 | Rosja | animowany

reżyseria: Andrey Galat, Maxim Volkov

niedziela 11:40 14:20
poniedziałek 09:30 14:20
wtorek 14:20
środa 10:00 14:20
czwartek 11:40 14:20

2016 | Rosja | animowany

reżyseria: Andrey Galat, Maxim Volkov

wtorek 09:30

2016 | Polska | przygodowy

reżyseria: Mariusz Palej

niedziela 11:00
wtorek 10:00 10:00 11:15
środa 09:30 11:00
czwartek 11:00

2016 | USA, Rosja, Chiny | komedia

reżyseria: Viktor Lakisov

wtorek 10:30

2016 | USA | komedia

reżyseria: Mark Waters

niedziela 15:50 21:30
poniedziałek 15:50 21:30
wtorek 15:50 21:30
środa 15:50 21:30
czwartek 15:50 21:30