15 listopada
1800 gramów
15 listopada
Doktor Sen
15 listopada
Nie ma nas w domu
15 listopada
Proceder
15 listopada
Serce Jamajki
15 listopada
Trzej mężowie
16 listopada
Wyznawca
16 listopada
Żyć, śpiewać
17 listopada
Furia
 

Cinema City Korona

http://www.cinema-city.pl/
Wrocław, Bolesława Krzywoustego, 126
tel.: +48713236000

Google Map

2019 | Polska | komedia

reżyseria: Marcin Ziębiński

poniedziałek 12:30 14:30 16:30
wtorek 12:30 14:30 16:30
środa 12:30 14:30 16:30
czwartek 12:30 14:30 16:30

premiera
1800 gramów

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Marcin Głowacki

poniedziałek 11:45 12:45 14:00 15:00 16:15 17:15 18:30 19:30 20:45 21:45
wtorek 11:45 12:45 14:00 15:00 16:15 17:15 18:30 19:30 20:45 21:45
środa 11:45 12:45 14:00 15:00 16:15 17:15 18:30 19:30 20:45 21:45
czwartek 11:45 12:45 14:00 15:00 16:15 17:15 18:30 19:30 20:45 21:45

2019 | Wielka Brytania | animowany

reżyseria: Will Becher, Richard Phelan

poniedziałek 11:00 13:00 15:00 17:00
wtorek 11:00 13:00 15:00 17:00
środa 11:00 13:00 15:00 17:00
czwartek 11:00 13:00 15:00 17:00

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Jan Komasa

wtorek 21:20
środa 21:20
czwartek 21:20

2019 | USA | familijny

reżyseria: Gail Mancuso

wtorek 11:00
środa 11:00
czwartek 11:00

2019 | USA | horror

reżyseria: Justin Dec

wtorek 13:20
środa 13:20
czwartek 13:20

2019 | USA | fantasy

reżyseria: Joachim Rønning

poniedziałek 11:50 14:20 16:50
wtorek 11:50 14:20 16:50
środa 11:50 14:20 16:50
czwartek 10:00 11:50 14:20 16:50

premiera
Doktor Sen

2019 | USA | horror

reżyseria: Mike Flanagan

poniedziałek 15:30 18:40 21:50
wtorek 15:30 18:40 21:50
środa 15:30 18:40 21:50
czwartek 15:30 18:40 21:50

2019 | USA | dramat

reżyseria: Todd Phillips

poniedziałek 18:30 21:00
wtorek 18:30 21:00
środa 18:30 21:00
czwartek 18:30 21:00

2019 | USA | animowany

reżyseria: Chris Buck, Jennifer Lee

piątek 11:15 12:30 13:30 14:45 15:45 17:00 18:00 19:15
sobota 10:15 11:15 12:30 13:30 14:45 15:45 17:00 18:00 19:15
niedziela 10:15 11:15 12:30 13:30 14:45 15:45 17:00 18:00 19:15

2019 | USA | animowany

reżyseria: Chris Buck, Jennifer Lee

piątek 13:00 15:15
sobota 10:45 13:00 15:15
niedziela 10:45 13:00 15:15

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Dariusz Gajewski

środa 09:40

2019 | USA | dramat

reżyseria: Roland Emmerich

poniedziałek 18:50 21:40
wtorek 18:50 21:40
środa 18:50 21:40
czwartek 18:50 21:40

2019 | USA | animowany

reżyseria: Jill Culton

wtorek 11:10
środa 11:10
czwartek 11:10

premiera
Proceder

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Michał Węgrzyn

poniedziałek 13:20 16:10 17:50 19:00 20:40 21:50
wtorek 13:20 16:10 17:50 19:00 20:40 21:50
środa 13:20 16:10 17:50 19:00 20:40 21:50
czwartek 13:20 16:10 17:50 19:00 20:40 21:50

2019 | USA | animowany

reżyseria: Conrad Vernon, Greg Tiernan

poniedziałek 11:10 13:10
wtorek 11:10 13:10
środa 11:10 13:10
czwartek 11:10 13:10

2019 | Meksyk | animowany

reżyseria: Carlos Gutiérrez Medrano

poniedziałek 12:40 14:40 16:40
wtorek 12:40 14:40 16:40
środa 12:40 14:40 16:40
czwartek 12:40 14:40 16:40

2019 | USA | sci-fi

reżyseria: Tim Miller

poniedziałek 19:20 22:00
wtorek 19:20 22:00
środa 19:20 22:00
czwartek 19:20 22:00

2019 | USA | sci-fi

reżyseria: Tim Miller

wtorek 15:10
środa 15:10
czwartek 15:10

2019 | Polska | thriller

reżyseria: Łukasz Kośmicki

wtorek 19:00
środa 19:00
czwartek 19:00