24 października
Diabelska plansza Ouija
24 października
Egzorcysta
24 października
Furia
24 października
Furia 4DX
24 października
Huba
24 października
Kapitał ludzki
24 października
Siostry wampirki
24 października
Udając gliniarzy
24 października
We Are the Best!
24 października
Zbliżenia
24 października
Zimowy sen
 

Cinema City Toruń Plaza

http://www.cinema-city.pl/
Toruń, Władysława Broniewskiego, 90
tel.: +48564704747

Google Map

2014 | USA | horror

reżyseria: John R. Leonetti

sobota 19:10 21:20
niedziela 19:10 21:20
poniedziałek 13:10 19:10 21:20
wtorek 13:10 19:10 21:20
środa 13:10 19:10 21:20
czwartek 13:10 19:10 21:20

2013 | Francja | dramat

reżyseria: Nicolas Vanier

sobota 13:10
niedziela 13:10

2014 | Polska | Biograficzny

reżyseria: Łukasz Palkowski

sobota 11:20 14:00 16:40 19:20 22:00
niedziela 11:20 14:00 16:40 19:20 22:00
poniedziałek 11:20 14:00 16:40 19:20 22:00
wtorek 11:20 14:00 16:40 19:20 22:00
środa 11:20 14:00 16:40 19:20 22:00
czwartek 11:20 14:00 16:40 19:20 22:00

2014 | USA | horror

reżyseria: Stiles White

sobota 12:15 16:00 18:00 20:00 22:00
niedziela 12:15 16:00 18:00 20:00 22:00
poniedziałek 12:15 16:00 18:00 20:00 22:00
wtorek 12:15 16:00 18:00 20:00 22:00
środa 12:15 16:00 18:00 20:00 22:00
czwartek 12:15 16:00 18:00 20:00 22:00

2014 | USA | horror

reżyseria: Gary Shore

sobota 11:10 15:30 17:30 19:40 21:50
niedziela 11:10 15:30 17:30 19:40 21:50
poniedziałek 11:10 15:30 17:30 19:40 21:50
wtorek 11:10 15:30 17:30 19:40 21:50
środa 11:10 15:30 17:30 19:40 21:50
czwartek 11:10 15:30 17:30 19:40 21:50

2014 | USA | animowany

reżyseria: Peggy Holmes

sobota 11:00
niedziela 11:00
wtorek 11:00
środa 11:00
czwartek 11:00

premiera
Furia

2014 | Wlk. Brytania | Dramat

reżyseria: David Ayer

sobota 13:00 15:45 18:30 21:15
niedziela 13:00 15:45 18:30 21:15
poniedziałek 13:00 15:45 18:30 21:15
wtorek 13:00 15:45 18:30 21:15
środa 13:00 15:45 18:30 21:15
czwartek 13:00 15:45 18:30 21:15

2012 | USA | animowany

reżyseria: Genndy Tartakovsky

piątek 18:00

2014 | Polska | dramat

reżyseria: Michał Otłowski

sobota 13:20
niedziela 13:20
wtorek 13:20
środa 13:20
czwartek 13:20

2014 | Horror

reżyseria: nieznany

piątek 21:00

2014 | Polska | Dramat

reżyseria: Jan Komasa

sobota 10:30 15:20 18:00
niedziela 10:30 15:20 18:00
poniedziałek 10:30 15:20 18:00
wtorek 10:30 15:20 18:00
środa 10:30 15:20 18:00
czwartek 10:30 15:20 18:00

2013 | Niemcy | Familijny

reżyseria: Anna Justice

sobota 10:15 12:30 14:45 17:00
niedziela 10:15 12:30 14:45 17:00
poniedziałek 10:15 12:30 14:45 17:00
wtorek 10:15 12:30 14:45 17:00
środa 10:15 12:30 14:45 17:00
czwartek 10:15 12:30 14:45 17:00

2014 | Australia | Animacja

reżyseria: Alexs Stadermann, Glenn Fraser

sobota 10:00 12:00 14:00
niedziela 10:00 12:00 14:00
poniedziałek 10:00 12:00 14:00
wtorek 10:00 12:00 14:00
środa 10:00 12:00 14:00
czwartek 10:00 12:00 14:00

2014 | USA | przygodowy

reżyseria: Anthony Stacchi, Graham Annable

sobota 11:20 15:40
niedziela 11:20 15:40
poniedziałek 11:20 15:40
wtorek 11:20 15:40
środa 11:20 15:40
czwartek 11:20 15:40

2014 | USA | przygodowy

reżyseria: Anthony Stacchi, Graham Annable

sobota 13:30
niedziela 13:30
wtorek 13:30
środa 13:30
czwartek 13:30

2014 | Polska | Sensacyjny

reżyseria: Patryk Vega

sobota 16:15 20:45
niedziela 16:15 20:45
poniedziałek 16:15 20:45
wtorek 16:15 20:45
środa 16:15 20:45
czwartek 16:15 20:45

2014 | USA | thriller

reżyseria: David Fincher

sobota 17:50 21:00
niedziela 17:50 21:00
poniedziałek 17:50 21:00
wtorek 17:50 21:00
środa 17:50 21:00
czwartek 17:50 21:00

premiera
Zbliżenia

2014 | Polska | dramat

reżyseria: Magdalena Piekorz

sobota 10:30 14:15 18:45 20:30 22:15
niedziela 10:30 14:15 18:45 20:30
poniedziałek 10:30 14:15 18:45 20:30
wtorek 10:30 14:15 18:45 20:30
środa 10:30 14:15 18:45 20:30
czwartek 10:30 14:15 18:45 20:30