22 listopada
Aspromonte
22 listopada
Dzieci futbolu
22 listopada
Irlandczyk
22 listopada
Komik
22 listopada
Koniec sezonu
22 listopada
Kraina lodu II
22 listopada
Kraina lodu II 3D
22 listopada
Kroniki rtęci
22 listopada
Kult. Film
22 listopada
Le Mans '66
22 listopada
Miasto zero
22 listopada
Opozycjonista
22 listopada
Ponad niebem
22 listopada
Port
22 listopada
Supernova
22 listopada
Żelazny most
 

Cinema City

http://www.cinema-city.pl
Starogard Gdański, Pomorska, 7
tel.: +48583250111

Google Map

2019 | Polska | komedia

reżyseria: Marcin Ziębiński

piątek 10:00 14:10
sobota 10:10 14:10
niedziela 10:10 14:10
poniedziałek 10:10 14:10
wtorek 10:00 14:45
środa 10:10 14:10
czwartek 10:00 14:10

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Marcin Głowacki

piątek 15:30 17:50 19:10 20:10 22:20
sobota 15:30 17:50 19:10 20:10 22:20
niedziela 15:30 17:50 19:10 20:10
poniedziałek 15:30 17:50 19:10 20:10
wtorek 10:00 15:30 17:50 19:40 20:10
środa 15:30 17:50 19:10 20:10
czwartek 15:30 17:50 19:10 20:10

2019 | Wielka Brytania | animowany

reżyseria: Will Becher, Richard Phelan

piątek 10:00 12:10
sobota 12:10
niedziela 12:10
środa 12:10

2019 | USA | familijny

reżyseria: Gail Mancuso

wtorek 12:30

2019 | USA | fantasy

reżyseria: Joachim Rønning

piątek 15:20
sobota 15:20
niedziela 15:20
wtorek 15:20
środa 15:20
czwartek 15:20

2019 | USA | horror

reżyseria: Mike Flanagan

piątek 16:10
sobota 16:10
niedziela 16:10
wtorek 16:40
środa 16:10
czwartek 16:10

2019 | USA | dramat

reżyseria: Todd Phillips

piątek 21:20
sobota 21:20
niedziela 21:20
wtorek 21:50
środa 21:20
czwartek 21:20

2019 | USA | animowany

reżyseria: Chris Buck, Jennifer Lee

piątek 10:15 11:30 12:00 12:30 13:45 14:45 16:00 17:00 19:15
sobota 10:15 11:30 12:00 12:30 13:45 14:45 16:00 17:00 19:15
niedziela 10:15 11:30 12:00 12:30 13:45 14:45 16:00 17:00 19:15
poniedziałek 10:15 11:30 12:00 12:30 13:45 14:45 16:00 17:00 19:15
wtorek 09:40 11:30 12:00 12:30 13:45 14:45 16:00 17:00 19:15
środa 10:15 11:30 12:00 12:30 13:45 14:45 16:00 17:00 19:15
czwartek 09:00 10:15 11:30 12:00 12:30 13:45 14:45 16:00 17:00 19:15

2019 | USA | animowany

reżyseria: Chris Buck, Jennifer Lee

piątek 11:00 13:15
sobota 11:00 13:15
niedziela 11:00 13:15
poniedziałek 11:00 13:15
wtorek 11:00 13:15
środa 11:00 13:15
czwartek 11:00 13:15

premiera
Kult. Film

2019 | Polska | dokumentalny

reżyseria: Olga Bieniek

piątek 18:00
sobota 18:00
niedziela 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00

premiera
Le Mans '66

2019 | USA | biograficzny

reżyseria: James Mangold

piątek 14:20 18:20 21:30
sobota 14:20 18:20 21:30
niedziela 14:20 18:20 21:30
poniedziałek 14:20 18:20 21:30
wtorek 14:20 18:20 21:30
środa 14:20 18:20 21:30
czwartek 14:20 18:20 21:30

2019 | USA | dramat

reżyseria: Cary Solomon, Chuck Konzelman

czwartek 12:00

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Michał Węgrzyn

piątek 17:30 20:20 21:40
sobota 17:30 20:20 21:40
niedziela 17:30 20:20 21:40
poniedziałek 17:30 20:20 21:40
wtorek 17:30 20:20 21:40
środa 17:30 20:20 21:40
czwartek 17:30 20:20 21:40

2019 | USA | animowany

reżyseria: Conrad Vernon, Greg Tiernan

sobota 11:20
niedziela 11:20
środa 11:20
czwartek 11:20

2019 | Meksyk | animowany

reżyseria: Carlos Gutiérrez Medrano

piątek 10:00
sobota 10:00
niedziela 10:00
wtorek 10:00
środa 10:00
czwartek 10:00

premiera
Supernova

2019 | Polska | thriller

reżyseria: Bartosz Kruhlik

piątek 13:30 20:00 21:50
sobota 13:30 20:00 21:50
niedziela 13:30 20:00 21:50
poniedziałek 13:30 20:00 21:50
wtorek 13:30 20:00 21:50
środa 13:30 20:00 21:50
czwartek 13:30 20:00 21:50