16 października
Odejście
16 października
Prawie 10000 wyborców
16 października
Przedświt
16 października
Winnie
16 października
Zabić Jesusa
17 października
Catalina
18 października
AlphaGo
18 października
Kłamstewko
18 października
Morze łez
19 października
Bitwa o Soho
19 października
Hannah
19 października
Harpun
19 października
Zabić arbuza
20 października
Ach śpij kochanie
20 października
Ana, mon amour
20 października
Biegacze
20 października
Geostorm
20 października
Geostorm 3D
20 października
Patti Cake$
20 października
Pomiędzy nami góry
20 października
Potworna rodzinka
20 października
Potworna rodzinka 3D
20 października
Stacja przesiadkowa
20 października
W porządku
22 października
Balet Bolszoj: Korsarz
22 października
Książka Lili (lektor)
22 października
Zanurzeni
22 października
Zwycięzcy 33. WFF 1
22 października
Zwycięzcy 33. WFF 2
22 października
Zwycięzcy 33. WFF 3
22 października
Zwycięzcy 33. WFF 4
22 października
Zwycięzcy 33. WFF 5
 

Cinema Lumiere

http://www.cinema-lumiere.pl/
Suwałki, Gen. Dwernickiego J., 15
tel.: +48876182023

Google Map

2017 | Polska | kryminalny

reżyseria: Krzysztof Lang

niedziela 18:30 20:30
poniedziałek 18:30 20:30
wtorek 18:30 20:30
środa 18:30 20:30
czwartek 18:30 20:30

2017 | Polska | thriller

reżyseria: Patryk Vega

niedziela 14:15 19:30
poniedziałek 14:15 19:30
wtorek 14:15
środa 14:15
czwartek 14:15

2017 | Polska | dramat

reżyseria: Michał Kondrat

niedziela 12:15 17:45
poniedziałek 12:15 17:45
wtorek 12:15 17:45
środa 12:15 17:45
czwartek 12:15 17:45

2017 | USA | animowany

reżyseria: Tony Leondis

niedziela 11:30 13:30 15:15 17:00
poniedziałek 13:30 15:15 17:00
wtorek 13:30 15:15 17:00
środa 13:30 15:15 17:00
czwartek 13:30 15:15 17:00

premiera
Geostorm

2017 | USA | thriller

reżyseria: Dean Devlin

niedziela 15:45 20:45
poniedziałek 15:45 20:45
wtorek 15:45 20:45
środa 20:15
czwartek 20:15

2017 | USA | animowany

reżyseria: Jayson Thiessen

niedziela 10:15

2017 | USA | dramat

reżyseria: Hany Abu-Assad

niedziela 18:45
wtorek 18:45
środa 18:15
czwartek 18:15

2017 | USA, Niemcy | animowany

reżyseria: Holger Tappe

niedziela 12:00 14:00 16:45
poniedziałek 12:00 14:00 16:45
wtorek 12:00 14:00 16:45
środa 12:00 14:00 16:45
czwartek 12:00 14:00 16:45

2017 | Polska | dramat

reżyseria: Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze

wtorek 19:30

2017 | USA | fantasy

reżyseria: Taika Waititi

środa 18:45
czwartek 18:45

2017 | USA | fantasy

reżyseria: Taika Waititi

środa 21:00
czwartek 21:00