14 listopada
Wielki apetyt
15 listopada
1800 gramów
15 listopada
Doktor Sen
15 listopada
Nie ma nas w domu
15 listopada
Pora deszczowa
15 listopada
Proceder
15 listopada
Serce Jamajki
15 listopada
Spust
15 listopada
Trzej mężowie
15 listopada
Zatracenie
16 listopada
Niebieska godzina
16 listopada
Wyznawca
16 listopada
Żyć, śpiewać
 

Helios

http://www.helios.pl/
Piotrków Trybunalski, Juliusza Słowackiego, 123
tel.: +48447159154

Google Map

2019 | Polska | komedia

reżyseria: Marcin Ziębiński

sobota 12:10 18:00
niedziela 12:10 18:00
poniedziałek 11:50 18:50
wtorek 12:10 18:00
środa 12:10 18:00
czwartek 09:15 12:10

premiera
1800 gramów

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Marcin Głowacki

sobota 11:00 16:40 19:00
niedziela 11:00 16:40 19:00
poniedziałek 11:40 16:40 19:00
wtorek 11:40 16:40 19:00
środa 11:40 16:40 18:30 19:00
czwartek 11:40 16:40 19:00

2019 | Wielka Brytania | animowany

reżyseria: Will Becher, Richard Phelan

sobota 13:10 16:20
niedziela 13:10 16:20
poniedziałek 11:00 13:10 16:20
wtorek 11:00 13:10 16:20
środa 11:00 13:10 16:20
czwartek 11:00 16:20

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Jan Komasa

sobota 19:20
niedziela 19:20
wtorek 19:20
środa 09:15 19:20
czwartek 19:20

2019 | USA | fantasy

reżyseria: Joachim Rønning

sobota 10:30
niedziela 10:30
wtorek 10:30
środa 10:30
czwartek 09:15 10:30

2018 | Polska | animowany

reżyseria: nieznany

sobota 10:30 12:30
niedziela 10:30 12:30

premiera
Doktor Sen

2019 | USA | horror

reżyseria: Mike Flanagan

sobota 11:20 14:40 17:30 20:15
niedziela 11:20 14:40 17:30 20:15
poniedziałek 10:50 14:00 17:30 20:50
wtorek 11:20 14:40 17:30 20:15
środa 11:20 14:40 17:30 20:45
czwartek 11:20 14:40 17:30 20:15

2019 | USA | dramat

reżyseria: Todd Phillips

sobota 14:20
niedziela 14:20
wtorek 14:20
środa 14:20
czwartek 14:20

2019 | USA | animowany

reżyseria: Chris Buck, Jennifer Lee

piątek 10:30 15:30 18:00

2019 | USA | animowany

reżyseria: Chris Buck, Jennifer Lee

piątek 13:00

2016 | Polska | dramat

reżyseria: Adam Guziński

czwartek 13:00 18:00

2019 | Polska | historyczny

reżyseria: Władysław Pasikowski

wtorek 09:15

2019 | USA | dramat

reżyseria: Roland Emmerich

sobota 20:45
niedziela 20:45
wtorek 20:45
środa 21:30
czwartek 20:45

2019 | USA | dramat

reżyseria: Cary Solomon, Chuck Konzelman

sobota 14:00
niedziela 14:00
wtorek 14:00
środa 14:00
czwartek 14:00

premiera
Proceder

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Michał Węgrzyn

sobota 13:20 18:30 21:30
niedziela 13:20 18:30 21:30
poniedziałek 13:20 18:30 21:30
wtorek 13:20 18:30 21:30
środa 13:20 20:15
czwartek 13:20 18:30 21:30

2019 | Meksyk | animowany

reżyseria: Carlos Gutiérrez Medrano

sobota 10:00 15:20
niedziela 10:00 15:20
poniedziałek 09:50 15:20
wtorek 10:00 15:20
środa 10:00 15:20
czwartek 10:00 15:20

2019 | USA | sci-fi

reżyseria: Tim Miller

sobota 21:15
niedziela 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15

2019 | Polska | thriller

reżyseria: Łukasz Kośmicki

sobota 17:00 22:00
niedziela 17:00 22:00
poniedziałek 16:30 22:00
wtorek 17:00 22:00
środa 17:00 22:00
czwartek 17:00 22:00

2018 | Irlandia, Szwajcaria, Wielka Brytania, Francja, USA | dramat

reżyseria: Julian Schnabel