22 listopada
Aspromonte
22 listopada
Dzieci futbolu
22 listopada
Irlandczyk
22 listopada
Komik
22 listopada
Koniec sezonu
22 listopada
Kraina lodu II
22 listopada
Kraina lodu II 3D
22 listopada
Kroniki rtęci
22 listopada
Kult. Film
22 listopada
Le Mans '66
22 listopada
Miasto zero
22 listopada
Opozycjonista
22 listopada
Ponad niebem
22 listopada
Port
22 listopada
Supernova
22 listopada
Żelazny most
 

Helios

http://www.helios.pl/
Olsztyn, Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego, 16
tel.: +48895352000

Google Map

2019 | Polska | komedia

reżyseria: Marcin Ziębiński

piątek 10:30
sobota 11:15
niedziela 11:15
wtorek 14:40
środa 11:15
czwartek 11:15

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Marcin Głowacki

piątek 10:15 14:40 17:15 19:30 21:45
sobota 10:15 14:45 17:15 19:30 21:45
niedziela 14:45 17:15 19:30 21:45
poniedziałek 10:15 14:45 17:15 19:30 21:45
wtorek 10:15 14:45 17:15 19:30 21:45
środa 10:15 14:45 19:30 21:45
czwartek 10:40 14:45 17:15 19:30 21:45

2019 | Wielka Brytania | animowany

reżyseria: Will Becher, Richard Phelan

piątek 12:00
sobota 10:00 12:15
niedziela 10:00 12:15
poniedziałek 10:00 12:15
wtorek 09:30 10:00 12:15
środa 10:00 12:15
czwartek 10:10 12:20

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Jan Komasa

piątek 14:00
sobota 14:15
niedziela 14:15
wtorek 11:00
środa 14:15
czwartek 13:00

2019 | USA | familijny

reżyseria: Gail Mancuso

piątek 09:45

2019 | USA | fantasy

reżyseria: Joachim Rønning

czwartek 09:00

2019 | USA | horror

reżyseria: Mike Flanagan

piątek 17:00 20:15
sobota 17:00 20:15
niedziela 17:00 20:15
poniedziałek 17:00 20:15
wtorek 17:00 20:15
środa 17:00 20:15
czwartek 20:50

animowany

reżyseria: nieznany

niedziela 10:30

2019 | USA | dramat

reżyseria: Todd Phillips

piątek 21:00
sobota 21:00
niedziela 21:00
wtorek 21:00
środa 21:00
czwartek 21:00

2019 | USA | animowany

reżyseria: Chris Buck, Jennifer Lee

piątek 09:30 11:00 13:00 13:30 15:30 16:00 17:30 18:00 18:30
sobota 10:00 10:30 11:00 13:00 13:30 15:30 16:00 17:30 18:00 18:30
niedziela 10:00 10:30 11:00 12:30 13:00 15:00 15:30 17:30 18:00 18:30
poniedziałek 10:00 10:30 11:00 13:00 13:30 15:30 16:00 17:30 18:00 18:30
wtorek 09:15 10:00 11:00 13:00 13:30 15:30 16:00 17:30 18:00 18:30
środa 10:00 10:30 11:00 13:00 13:30 15:30 16:00 17:30 18:00 18:30
czwartek 09:00 10:00 10:30 11:00 13:00 13:30 15:30 16:00 17:30 18:00 18:30

2019 | USA | animowany

reżyseria: Chris Buck, Jennifer Lee

piątek 12:30 15:00
sobota 12:30 15:00
niedziela 13:30 16:00
poniedziałek 12:30 15:00
wtorek 12:30 15:00
środa 12:30 15:00
czwartek 12:30 15:00

premiera
Kult. Film

2019 | Polska | dokumentalny

reżyseria: Olga Bieniek

piątek 12:45 13:30 19:00 21:10
sobota 12:45 13:30 19:00 21:10
niedziela 12:45 13:30 19:00 21:10
poniedziałek 12:45 13:30 19:00 21:10
wtorek 12:45 13:30 19:00 21:10
środa 12:45 13:30 17:15 21:10
czwartek 13:30 15:45 19:00 21:10

2018 | Polska | dramat

reżyseria: Filip Bajon

czwartek 13:00 18:00

premiera
Le Mans '66

2019 | USA | biograficzny

reżyseria: James Mangold

piątek 11:40 15:45 20:00
sobota 11:00 15:45 20:00
niedziela 11:00 15:45 20:00
poniedziałek 11:00 15:45 20:00
wtorek 11:15 15:45 20:00
środa 11:00 15:45 20:00
czwartek 11:30 15:45 20:30

2019 | USA | dramat

reżyseria: Cary Solomon, Chuck Konzelman

piątek 10:00 12:30

2019 | Polska, Wielka Brytania, Ukraina | thriller

reżyseria: Agnieszka Holland

piątek 10:00

2019 | Francja | dramat

reżyseria: Céline Sciamma

środa 18:30

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Michał Węgrzyn

piątek 10:30 15:15 18:15 20:30 21:15
sobota 11:30 15:15 18:15 20:30 21:15
niedziela 11:30 15:15 18:15 20:30 21:15
poniedziałek 11:30 15:15 18:15 20:30 21:15
wtorek 11:30 15:15 18:15 20:30 21:15
środa 11:30 15:15 18:15 20:30 21:15
czwartek 10:00 15:30 18:30 21:30

premiera
Supernova

2019 | Polska | thriller

reżyseria: Bartosz Kruhlik

piątek 14:50 18:40
sobota 14:30 18:40
niedziela 14:30 18:40
poniedziałek 14:30 18:40
wtorek 14:30 18:40
środa 14:30 19:00
czwartek 14:30 18:40

2017 | USA | dramat

reżyseria: Alfonso Gomez-Rejon

wtorek 11:00

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Monika Jordan-Młodzianowska

piątek 16:30 20:45
sobota 16:30 20:45
niedziela 16:30 20:45
poniedziałek 16:30 20:45
wtorek 16:30 20:45
środa 16:30 20:45
czwartek 16:30 20:40