20 września
Ad Astra
20 września
Angry Birds Film 2
20 września
Dzięki Bogu
20 września
Legiony
20 września
Legiony (dubbing)
20 września
Parasite
20 września
До зірок
 

Kino Charlie

http://www.charlie.pl/
Łódź, Piotrkowska, 203
tel.: +48426360092

Google Map

2019 | Hiszpania | dramat

reżyseria: Pedro Almodóvar

sobota 21:00
niedziela 21:40
wtorek 16:35 21:00
środa 21:40
czwartek 17:30

2019 | Holandia, Niemcy | familijny

reżyseria: Mischa Kamp

środa 10:00

2016 | http://offcamera.pl/event/21 | dokumentalny

reżyseria: John Scheinfeld

premiera
Dzięki Bogu

2019 | Francja | dramat

reżyseria: François Ozon

sobota 16:10 19:00 20:50
niedziela 19:00 20:50
poniedziałek 17:30 20:50
wtorek 16:10 17:30 20:50
środa 17:30 20:50
czwartek 17:30 20:50

2019 | Łotwa, Polska | animowany

reżyseria: Edmunds Janson

sobota 11:00

2018 | Norwegia | animowany

reżyseria: Lise I. Osvoll

niedziela 10:30
czwartek 10:00

premiera
Legiony

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Dariusz Gajewski

sobota 13:30 20:50
niedziela 16:45 21:30
poniedziałek 14:50 21:00
wtorek 11:20 21:15
środa 16:20 21:10
czwartek 16:15 21:10

2018 | Dania | familijny

reżyseria: Karsten Kiilerich

sobota 12:00
niedziela 12:00
wtorek 12:00
środa 12:00
czwartek 12:00

2018 | Francja | dramat

reżyseria: Mikhaël Hers

sobota 18:50
niedziela 18:50
wtorek 18:50
środa 18:50
czwartek 18:50

2019 | Francja | komedia

reżyseria: Erwan Le Duc

sobota 14:00 16:50 21:30
niedziela 14:00 16:50 21:30
poniedziałek 14:00 16:50 21:30
wtorek 14:00 16:50 21:30
środa 14:00 16:50 21:30
czwartek 14:00 16:50 21:30

2018 | Holandia | familijny

reżyseria: Steven Wouterlood

wtorek 10:00

2018 | Polska | dokumentalny

reżyseria: Wojciech Skrobiszewski

sobota 15:25 17:40
niedziela 15:25 17:40
poniedziałek 15:25 20:00
wtorek 15:25 20:00
środa 15:25 20:00
czwartek 15:25 20:00

2018 | Norwegia | familijny

reżyseria: Grethe Bøe

premiera
Parasite

2019 | Korea Południowa | thriller

reżyseria: Bong Joon-ho

sobota 15:40 18:15
niedziela 14:10 19:10
poniedziałek 12:20 17:25
wtorek 14:00 18:45
środa 14:10 19:10
czwartek 11:40 15:00 19:45

2019 | Wielka Brytania, USA | dokumentalny

reżyseria: Ron Howard

niedziela 14:30
środa 14:15

2018 | Niemcy | animowany

reżyseria: Ali Samadi Ahadi

sobota 11:00

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Michał Rosa

sobota 13:25 18:45
niedziela 12:10 19:20
poniedziałek 14:20 18:50
wtorek 14:00 18:50
środa 12:00 19:00
czwartek 14:10 19:00

2018 | Polska | inne

reżyseria: Jan Bluz

sobota 12:15
niedziela 12:15
wtorek 12:15
środa 12:15
czwartek 12:15

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Patryk Vega

niedziela 12:00 16:40
środa 12:00 16:40
czwartek 12:20 22:00

2019 | Francja, Włochy | animowany

reżyseria: Lorenzo Mattotti

środa 09:30

2018 | Norwegia | animowany

reżyseria: Rasmus A. Sivertsen

niedziela 10:30

2018 | Kanada | animowany

reżyseria: Benoît Godbout,

wtorek 09:30

2018 | Hiszpania | dokumentalny

reżyseria: José María Zavala

sobota 13:45 16:00
niedziela 13:45 16:00
poniedziałek 13:45 16:00
wtorek 13:45 16:00
środa 13:45 16:00
czwartek 13:45 16:00