22 listopada
Aspromonte
22 listopada
Dzieci futbolu
22 listopada
Irlandczyk
22 listopada
Komik
22 listopada
Koniec sezonu
22 listopada
Kraina lodu II
22 listopada
Kraina lodu II 3D
22 listopada
Kroniki rtęci
22 listopada
Kult. Film
22 listopada
Le Mans '66
22 listopada
Miasto zero
22 listopada
Opozycjonista
22 listopada
Ponad niebem
22 listopada
Port
22 listopada
Supernova
22 listopada
Żelazny most
 

Kino Iluzjon - Muzeum Sztuki Filmowej

http://www.iluzjon.fn.org.pl/
Warszawa, Narbutta L., 50a
tel.: +48226461260

Google Map

2018 | Chiny, Niemcy, Polska, Rosja, Kazachstan | dramat

reżyseria: Sergei Dvortsevoy

środa 20:15

dramat

reżyseria: różni

czwartek 17:00

Polska | inne

reżyseria: nieznany

wtorek 17:00

2014 | Rosja | dramat

reżyseria: Aleksiej Fiedorczenko

sobota 20:00

2017 | Niemcy | krótkometrażowy

reżyseria: Lisa Reich

piątek 20:00

2009 | Rosja | dramat

reżyseria: Pavel Lungin

sobota 16:00

2019 | Rosja | familijny

reżyseria: Jewgienij Biedariew

niedziela 14:00

2019 | Rosja | dokumentalny

reżyseria: Paweł Iwanow

piątek 18:45

1960 | USA | komedia

reżyseria: Billy Wilder

czwartek 11:00

1986 | ZSRR | dramat

reżyseria: Karen Szachnazarow

sobota 20:30

2018 | Rosja | dokumentalny

reżyseria: Aleksiej Fiedorczenko

sobota 18:45

2019 | Rosja | krótkometrażowy

reżyseria: różni

środa 18:15

2008 | Rosja | dramat

reżyseria: Aleksiej Bałabanow

czwartek 20:00

2018 | Rosja | dramat

reżyseria: Olga Zujewa

niedziela 16:00

2012 | Rosja | dramat

reżyseria: Aleksiej Fedorczenko

1986 | ZSRR | dramat

reżyseria: Siergiej Sołowiow

wtorek 18:00

2018 | Rosja | dokumentalny

reżyseria: Walerij Sołomin, Jewgienij Sołomin

czwartek 18:45

2019 | Rosja | dramat

reżyseria: Inna Denisowa

2016 | Rosja | dramat

reżyseria: Andriej Konczałowski

czwartek 20:15

2018 | Dania | dokumentalny

reżyseria: Alina Rudnitskaya

niedziela 20:00

2019 | Rosja, Estonia | western

reżyseria: Sergey Kuznetsov

wtorek 20:00

2019 | Rosja | familijny

reżyseria: Irina Bas, Jelena Wojtowicz, Angelina Debor, Zurab Dżidżiława, Julia Maszukowa, Anna Mitafid, Anastasija Timofiejewa

sobota 14:00

2000 | Rosja, Francja, Niemcy | dramat

reżyseria: Paweł Łungin

niedziela 20:30

1990 | Rosja | dramat

reżyseria: Paweł Łungin

piątek 17:45

2018 | Rosja | dramat

reżyseria: Siergiej Liwniew

piątek 20:30

2019 | Rosja | dokumentalny

reżyseria: Leonid Nikołajenko

środa 20:00

2018 | Rosja | dokumentalny

reżyseria: Ksenia Jelan

niedziela 18:30

2019 | Estonia, Rosja | dramat

reżyseria: Andres Puustusmaa

2015 | Polska | Dokumentalny

reżyseria: Natalia Krasilnikova

środa 18:00

1974 | ZSRR | dramat

reżyseria: Andriej Tarkowski

niedziela 18:00