20 września
Ad Astra
20 września
Angry Birds Film 2
20 września
Dzięki Bogu
20 września
Legiony
20 września
Legiony (dubbing)
20 września
Parasite
20 września
До зірок
 

Kino Nowe Horyzonty

http://www.kinonh.pl
Wrocław, Kazimierza Wielkiego, 19a-21
tel.: +48717866566

Google Map

2008 | Japonia | dokumentalny

reżyseria: Jun Kawaguchi

środa 18:00

premiera
Ad Astra

2019 | Brazylia, USA | sci-fi

reżyseria: James Gray

niedziela 10:45 13:30 16:15 19:00 21:45
poniedziałek 10:45 13:30 16:15 19:00 21:45
wtorek 11:15 14:00 16:45 19:00 21:45
środa 11:15 14:00 16:45 19:30
czwartek 10:45 13:30 16:15 19:00 21:45

2019 | Polska | animowany

reżyseria: Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz

sobota 12:00

2019 | Polska | animowany

reżyseria: Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz

niedziela 10:15
wtorek 10:15
środa 10:15
czwartek 10:15

2015 | Szwecja | przygodowy

reżyseria: Pontus Klänge, Walter Söderlund

środa 09:00

2019 | Hiszpania | dramat

reżyseria: Pedro Almodóvar

niedziela 13:15 18:00 20:30
poniedziałek 11:30 18:30 21:00
wtorek 15:00 19:15 22:00
środa 13:15 18:00 20:30
czwartek 13:15 18:00 20:30

2019 | Holandia, Niemcy | familijny

reżyseria: Mischa Kamp

czwartek 09:30

2016 | http://offcamera.pl/event/21 | dokumentalny

reżyseria: John Scheinfeld

2018 | Francja | familijny

reżyseria: Marine Atlan

niedziela 14:30

2019 | Finlandia, Wieka Brytania | animowany

reżyseria: Nigel Davies, Jay Grace, Darren Robbie, Avgousta Zourelidi

sobota 13:30

2019 | Wielka Brytania | dramat

reżyseria: Michael Engler

niedziela 16:30 19:15
poniedziałek 11:15 16:30 19:15
wtorek 16:30 19:30
środa 10:00 15:00 20:00
czwartek 11:45 15:30 19:15

1986 | Szwecja, Włochy | familijny

reżyseria: Lasse Hallström

premiera
Dzięki Bogu

2019 | Francja | dramat

reżyseria: François Ozon

niedziela 11:00 16:00 18:45 21:30
poniedziałek 11:00 16:00 18:45 21:30
wtorek 11:00 16:00 18:30 21:45
środa 11:00 16:00 18:45 21:30
czwartek 11:00 16:00 18:45 21:30

2019 | USA | dramat

reżyseria: Richard Linklater

środa 12:30

2017 | Szwecja | animowany

reżyseria: Linda Hambäck

piątek 10:00

2019 | Francja | komedia

reżyseria: Philippe de Chauveron

niedziela 22:15
wtorek 22:00
czwartek 21:45

2019 | Łotwa, Polska | animowany

reżyseria: Edmunds Janson

czwartek 17:00
sobota 11:00

2017 | Dania | familijny

reżyseria: Jonas Elmer

wtorek 17:30

animowany

reżyseria: nieznany

sobota 10:00

2015 | Norwegia | familijny

reżyseria: Arne Lindtner Næss

niedziela 13:30

2018 | Norwegia | animowany

reżyseria: Lise I. Osvoll

niedziela 13:00
czwartek 10:00

2018 | Islandia, Francja, Ukraina | dramat

reżyseria: Benedikt Erlingsson

piątek 20:00

2019 | Francja | komedia

reżyseria: Cédric Le Gallo, Maxime Govare

czwartek 20:30

2019 | USA | familijny

reżyseria: Jon Favreau

niedziela 13:45
wtorek 11:30

2019 | USA | familijny

reżyseria: Jon Favreau

animowany

reżyseria: nieznany

niedziela 12:30

premiera
Legiony

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Dariusz Gajewski

niedziela 10:30 13:30 16:30 19:00
poniedziałek 10:30 13:15 16:00 19:00
wtorek 10:45 13:30 16:00 19:00
środa 10:00 11:30 16:00 20:15
czwartek 10:00 13:30 16:00 18:00

2018 | USA | inne

reżyseria: Trey Hill, Scott Mayo

piątek 18:00

2018 | Wielka Brytania | dokumentalny

reżyseria: Alex Holmes

poniedziałek 14:00 22:15
wtorek 14:00
środa 12:30
czwartek 14:45

2019 | USA, Szwecja | horror

reżyseria: Ari Aster

wtorek 21:30
środa 14:15

2018 | Hiszpania | dramat

reżyseria: Isaki Lacuesta

niedziela 16:40
wtorek 12:00
środa 15:15
czwartek 14:15

2015 | Niemcy | familijny

reżyseria: Joachim Dollhopf, Evi Goldbrunner

piątek 09:00

2015 | Włochy | fantasy

reżyseria: Gabriele Salvatores

niedziela 11:30

2019 | Francja | komedia

reżyseria: Erwan Le Duc

wtorek 13:45
środa 13:45
czwartek 13:45

2018 | Holandia | familijny

reżyseria: Steven Wouterlood

wtorek 09:30
piątek 17:30

2019 | Polska | animowany

reżyseria: Robert Jaszczurowski, Tomasz Pilarski, Robert Turło, Piotr Różycki, Andrzej Piotr Morawski, Jacek Rokosz

niedziela 12:00

2018 | Norwegia | familijny

reżyseria: Grethe Bøe

niedziela 10:15 11:00
wtorek 10:00 12:30
środa 17:30
czwartek 11:30

premiera
Parasite

2019 | Korea Południowa | thriller

reżyseria: Bong Joon-ho

niedziela 11:45 14:30 17:15 18:30 20:00 21:15
poniedziałek 11:45 14:30 17:15 18:30 20:00 21:15
wtorek 11:45 14:30 17:15 18:30 20:00 21:15
środa 11:45 14:30 17:15 18:30 20:00 21:15
czwartek 11:45 14:30 17:15 18:30 20:00 21:15

2018 | Niemcy | animowany

reżyseria: Ali Samadi Ahadi

środa 17:00

2019 | USA, Wielka Brytania | dramat

reżyseria: Quentin Tarantino

niedziela 19:00 21:45
poniedziałek 11:15 19:30
wtorek 18:15 21:15
środa 19:45
czwartek 10:15 19:30

2018 | Chiny | inne

reżyseria: Wang Lina

sobota 13:00

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Michał Rosa

niedziela 10:45 14:30 16:15
poniedziałek 10:00 14:30 16:15
wtorek 10:15 12:30 16:15
środa 09:45 12:00 17:15
czwartek 10:00 12:15 15:00 17:00

2019 | Irlandia, Wielka Brytania | dokumentalny

reżyseria: Seamus Murphy

sobota 18:00

1972 | Polska | przygodowy

reżyseria: Stanisław Jędryka

środa 14:00

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Patryk Vega

niedziela 21:30
wtorek 21:30
czwartek 12:45

Włochy | familijny

reżyseria: Ilaria Angelini, Luca Barberis Organista, Nicola Bernardi, Vito Palmieri, Tommaso Santi, Peter Marcias, Teresa Paoli

niedziela 10:30

2019 | Polska | animowany

reżyseria: Anna Błaszczyk, Tomek Miazga, Klaudia Robat, Piotr Różycki

niedziela 10:00

2000 | Czechy | komedia

reżyseria: David Ondricek

środa 19:30

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Jacek Borcuch

niedziela 16:00

2019 | Francja, Włochy | animowany

reżyseria: Lorenzo Mattotti

środa 09:30
czwartek 17:30
sobota 14:30

2018 | Norwegia | animowany

reżyseria: Rasmus A. Sivertsen

niedziela 14:00
wtorek 17:00
piątek 09:30

1973 | Polska | familijny

reżyseria: Stanisław Jędryka

czwartek 11:00

2018 | Kanada | muzyczny

reżyseria: Marco Porsia

wtorek 19:00

2018 | Kanada | animowany

reżyseria: Benoît Godbout,

środa 10:00
piątek 17:00

2017 | Włochy | familijny

reżyseria: Paola Randi

sobota 12:30

2019 | USA | horror

reżyseria: Andres Muschietti

niedziela 20:45
wtorek 14:45
czwartek 21:00

2019 | USA | animowany

reżyseria: Josh Cooley

niedziela 15:45
wtorek 14:15
środa 12:45

2019 | USA | horror

reżyseria: Jim Jarmusch

wtorek 12:45
środa 15:45
czwartek 15:45

2019 | USA | komedia

reżyseria: Woody Allen

niedziela 18:30
wtorek 14:45
środa 14:45
czwartek 18:45

2018 | Polska | animowany

reżyseria: nieznany

sobota 10:30

2018 | Węgry | animowany

reżyseria: Zsolt Pálfi

sobota 11:30