11 października
Biały wąż
11 października
Born2Drive
11 października
Boże Ciało
11 października
Chore, chore, chore
11 października
Gordon i Paddy
11 października
Gordon i Paddy (dubbing)
11 października
Na powierzchni
11 października
O Yeti!
11 października
O Yeti! (dubbing)
11 października
Obywatel K
11 października
Polityka jednego dziecka
11 października
Punk na jawie
11 października
Shindisi
11 października
Synonimy
11 października
Szkolne życie
11 października
Ślicznotki
11 października
Ulica Pustynna nr 143
11 października
Wędrowny kucharz
11 października
Wojna o prąd
11 października
Wysoka dziewczyna
11 października
Zabawa w pochowanego
11 października
Złodzieje benzyny
11 października
Zwierzęta
12 października
Aurora
12 października
Brylantowe stopy
12 października
Łaknienie
12 października
Zapomniani
13 października
Długa droga
13 października
Omar i my
13 października
Stracone wakacje
13 października
Tylko 6,5
13 października
Ważniejsza od królów
13 października
Wiwarium
14 października
Carturan
14 października
Chronologia
14 października
Judy i Punch
14 października
Kot w ścianie
14 października
Patrz, jak zabijam
14 października
Za morzem
15 października
Bohaterowie
15 października
Czarne popioły
15 października
Przenieść grób
15 października
Stan wyjątkowy
15 października
To się nie wydarzyło
15 października
U311 Czerkasy
15 października
Wysoki sądzie
16 października
Bracia w burdelu
16 października
Pająk
16 października
Port Authority
16 października
Spleceni
17 października
5 minut za późno
17 października
Babyteeth
17 października
Boja
17 października
Dar
17 października
Mam to we krwi
17 października
Siostra
17 października
Walka Atbaia
17 października
Wielka poezja
17 października
Winona
 

Kino Studyjne Awangarda 2

http://www.awangarda.olsztyn.pl/
Olsztyn, Pl. Jana Pawła II, 2/3
tel.: +48895237538

Google Map

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Tadeusz Śliwa

czwartek 16:15
piątek 16:00
sobota 16:30
niedziela 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00

premiera
Boże Ciało

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Jan Komasa

czwartek 16:00 18:00
piątek 16:00 18:00
sobota 16:30 18:30
niedziela 14:00 18:00
poniedziałek 16:00 20:00
wtorek 16:00 20:00
środa 16:00 20:00

2019 | Polska | biograficzny

reżyseria: Maciej Pieprzyca

piątek 20:00
sobota 20:15
niedziela 16:00 19:45
wtorek 18:00
środa 18:00

2019 | USA | dramat

reżyseria: Todd Phillips

czwartek 18:00
piątek 20:00
sobota 20:30
niedziela 14:00 20:00
wtorek 20:00
środa 20:00

2019 | USA, Wielka Brytania, Francja | dokumentalny

reżyseria: Stanley Nelson

piątek 18:00
sobota 18:00
niedziela 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00

2019 | Polska | dokumentalny

reżyseria: Dariusz Załuski

czwartek 16:15
piątek 16:30
sobota 16:00
niedziela 16:30
wtorek 16:30
środa 16:30

2019 | Francja | dramat

reżyseria: Céline Sciamma

czwartek 20:00
piątek 17:45
sobota 18:15
niedziela 17:45
wtorek 17:45
środa 17:45

premiera
Ślicznotki

2019 | USA | dramat

reżyseria: Lorene Scafaria

czwartek 20:00

2019 | Rosja | dramat

reżyseria: Kantemir Bałagow

czwartek 17:45
piątek 20:00
sobota 20:00
niedziela 14:15 20:00
wtorek 20:00
środa 20:00