22 listopada
Aspromonte
22 listopada
Dzieci futbolu
22 listopada
Irlandczyk
22 listopada
Komik
22 listopada
Koniec sezonu
22 listopada
Kraina lodu II
22 listopada
Kraina lodu II 3D
22 listopada
Kroniki rtęci
22 listopada
Kult. Film
22 listopada
Le Mans '66
22 listopada
Miasto zero
22 listopada
Opozycjonista
22 listopada
Ponad niebem
22 listopada
Port
22 listopada
Supernova
22 listopada
Żelazny most
 

Kinokawiarnia Stacja Falenica

http://www.stacjafalenica.pl/
Warszawa, Patriotów, 44a
tel.: +48530882809

Google Map

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Marcin Głowacki

piątek 20:30
sobota 17:45
niedziela 17:45
wtorek 20:45
środa 13:00 16:00
czwartek 18:30

2018 | USA | dokumentalny

reżyseria: Sydney Pollack, Alan Elliott

sobota 20:15

premiera
Aspromonte

2019 | Włochy | dramat

reżyseria: Mimmo Calopresti

piątek 18:15
sobota 20:30
wtorek 18:45
środa 12:00
czwartek 20:15

2019 | Wielka Brytania | animowany

reżyseria: Will Becher, Richard Phelan

2019 | Wielka Brytania | animowany

reżyseria: Will Becher, Richard Phelan

niedziela 13:00

2019 | Polska | animowany

reżyseria: Marcin Wasilewski

sobota 11:15 14:30
niedziela 12:00

2018 | Włochy, Francja | dramat

reżyseria: Matteo Garrone

piątek 20:15
sobota 15:45
wtorek 12:00 21:00
środa 16:15

premiera
Kult. Film

2019 | Polska | dokumentalny

reżyseria: Olga Bieniek

piątek 18:30
niedziela 20:30
środa 18:30

2018 | Wielka Brytania | dokumentalny

reżyseria: Alex Holmes

2019 | USA | dokumentalny

reżyseria: Stanley Nelson Jr.

niedziela 20:45
środa 20:15

inne

reżyseria: nieznany

czwartek 17:00

2019 | Belgia, Francja, Wielka Brytania | dramat

reżyseria: Ken Loach

piątek 13:00
niedziela 15:30
wtorek 16:00
środa 20:30
czwartek 16:00

2019 | Brazylia | dramat

reżyseria: Karim Aïnouz

2019 | USA | animowany

reżyseria: Jill Culton

sobota 15:15
niedziela 11:00

2019 | USA | animowany

reżyseria: Jill Culton

piątek 16:00

2019 | Polska | dokumentalny

reżyseria: Dariusz Załuski

2019 | Francja | muzyczny

reżyseria: Peter Webber

piątek 16:15
niedziela 18:30
środa 18:15

inne

reżyseria: nieznany

sobota 11:00

2018 | Irlandia, Szwajcaria, Wielka Brytania, Francja, USA | dramat

reżyseria: Julian Schnabel

sobota 18:00
wtorek 16:15
czwartek 12:00

2018 | Niemcy | familijny

reżyseria: Theresa von Eltz

sobota 12:30
niedziela 16:30