20 września
Ad Astra
20 września
Angry Birds Film 2
20 września
Dzięki Bogu
20 września
Legiony
20 września
Legiony (dubbing)
20 września
Parasite
20 września
До зірок
 

Kinoteka w Warszawie

http://www.kinoteka.pl/
Warszawa, Pl. Defilad, 1
tel.: +48225517070

Google Map

premiera
Ad Astra

2019 | Brazylia, USA | sci-fi

reżyseria: James Gray

niedziela 12:50 18:20 20:30
poniedziałek 13:00 15:45 19:10 21:45
wtorek 12:30 15:10 19:40 21:30
środa 13:30 18:00 20:00
czwartek 14:15 18:20 21:40

animowany

reżyseria: nieznany

środa 10:15

2019 | Polska | animowany

reżyseria: Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz

niedziela 16:00
wtorek 10:00

2015 | Szwecja | przygodowy

reżyseria: Pontus Klänge, Walter Söderlund

środa 16:15

2018 | Szwecja | familijny

reżyseria: Josephine Bornebusch

niedziela 10:45
czwartek 10:00

2013 | Szwecja | detektywistyczny

reżyseria: Pontus Klänge, Walter Söderlund

czwartek 16:15

2019 | Hiszpania | dramat

reżyseria: Pedro Almodóvar

niedziela 12:45 18:15 21:30
poniedziałek 18:30 21:10
wtorek 13:30 19:15 21:15
środa 13:30 18:45 21:15
czwartek 15:30 20:45

2019 | Holandia, Niemcy | familijny

reżyseria: Mischa Kamp

środa 10:30
sobota 12:30

2008 | Wielka Brytania | animowany

reżyseria: nieznany

niedziela 14:30

2018 | Indie | familijny

reżyseria: Priya Ramasubban

piątek 16:00

2019 | Wielka Brytania | dramat

reżyseria: Michael Engler

niedziela 10:45 20:30
poniedziałek 13:30 18:15 20:45
wtorek 16:00 18:30
środa 14:45 20:15
czwartek 16:30 21:45

1986 | Szwecja, Włochy | familijny

reżyseria: Lasse Hallström

niedziela 17:30

1987 | Szwecja | familijny

reżyseria: Lasse Hallstrom

czwartek 12:00

2017 | Polska | familijny

reżyseria: Jacek Piotr Bławut

wtorek 10:30

premiera
Dzięki Bogu

2019 | Francja | dramat

reżyseria: François Ozon

niedziela 10:00 15:30 17:45 21:00
poniedziałek 11:00 15:30 18:15 21:00
wtorek 10:30 13:15 16:00 18:45
środa 15:15 17:30 20:40
czwartek 15:15 19:00 21:00

2013 | RPA | familijny

reżyseria: Roberta Durrant

czwartek 12:15

2017 | Szwecja | animowany

reżyseria: Linda Hambäck

niedziela 13:00
czwartek 10:15

Belgia, Holandia, Luksemburg, Kanada, Niemcy, Japonia, Czechy, S | animowany

reżyseria: Julia Ocker, Mascha Halberstad, Tom van Gestel, Harry Sinclair, Tsuneo Goda, Alexandra Hetmerová Májová, Kateřina Karhánková, Uzi Geffenblad

niedziela 10:30

2019 | Łotwa, Polska | animowany

reżyseria: Edmunds Janson

środa 10:00

2017 | Dania | familijny

reżyseria: Jonas Elmer

niedziela 13:45

animowany

reżyseria: nieznany

sobota 18:00

2015 | Norwegia | familijny

reżyseria: Arne Lindtner Næss

czwartek 17:00

2018 | Norwegia | animowany

reżyseria: Lise I. Osvoll

środa 17:15
piątek 11:45
sobota 13:00

2019 | USA | familijny

reżyseria: Jon Favreau

czwartek 10:00 10:00

2018 | Niemcy | familijny

reżyseria: Dennis Gansel

niedziela 15:15
piątek 10:30

premiera
Legiony

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Dariusz Gajewski

niedziela 10:15 13:10 18:10
poniedziałek 10:15 13:10 18:10
wtorek 10:15 13:10 18:10
środa 10:15 13:10 18:10
czwartek 12:50 20:50

2018 | Serbia, Macedonia | familijny

reżyseria: Raško Miljković

piątek 17:45

2018 | Niemcy | familijny

reżyseria: Lancelot von Naso

czwartek 16:00

2019 | Francja, Rumunia, Belgia | animowany

reżyseria: Anca Damian

czwartek 18:00
sobota 17:30

2017 | Japonia | animowany

reżyseria: Mamoru Hosoda

środa 17:45

krótkometrażowy

reżyseria: nieznany

niedziela 17:45

2015 | Niemcy | familijny

reżyseria: Joachim Dollhopf, Evi Goldbrunner

czwartek 17:45
piątek 11:00

2018 | Holandia | familijny

reżyseria: Steven Wouterlood

czwartek 10:30

Włochy | animowany

reżyseria: nieznany

sobota 13:15

2018 | Norwegia | familijny

reżyseria: Grethe Bøe

piątek 17:30
sobota 17:15

premiera
Parasite

2019 | Korea Południowa | thriller

reżyseria: Bong Joon-ho

niedziela 12:30 15:15 18:00 20:45
poniedziałek 15:15 18:00 20:45
wtorek 12:30 15:15 17:45 21:00
środa 15:15 18:00 20:45
czwartek 15:15 18:00 20:45

2019 | Wielka Brytania, USA | dokumentalny

reżyseria: Ron Howard

niedziela 15:45
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 13:00

2014 | Niemcy | animowany

reżyseria: Ali Samadi Ahadi

niedziela 11:15

2016 | Niemcy | familijny

reżyseria: Ali Samadi Ahadi

2018 | Niemcy | animowany

reżyseria: Ali Samadi Ahadi

niedziela 15:45
wtorek 17:30
piątek 17:00

2019 | USA, Wielka Brytania | dramat

reżyseria: Quentin Tarantino

niedziela 17:15 19:45
poniedziałek 14:00 19:45
wtorek 19:00
środa 19:30
czwartek 20:15

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Michał Rosa

niedziela 13:15 19:15
poniedziałek 13:45 16:00 18:50
wtorek 13:00 15:15 21:40
środa 12:45 15:00 21:10
czwartek 14:15 20:00

2012 | Włochy, Francja, Belgia, Luksemburg | animowany

reżyseria: Enzo D'Alò

sobota 11:00

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Patryk Vega

niedziela 20:40
wtorek 18:30
środa 18:30
czwartek 18:00

2019 | USA | sensacyjny

reżyseria: Adrian Grunberg

niedziela 16:00 21:00
poniedziałek 13:00 16:00 21:00
wtorek 12:30 14:45 16:00 21:00
środa 13:00 16:00 21:00
czwartek 11:40 13:50 18:00

2018 | Belgia | familijny

reżyseria: Dorothée Van Den Berghe

sobota 11:15

dokumentalny

reżyseria: nieznany

sobota 16:45

2019 | Francja, Włochy | animowany

reżyseria: Lorenzo Mattotti

wtorek 11:15
sobota 15:30

2018 | Norwegia | animowany

reżyseria: Rasmus A. Sivertsen

wtorek 17:45
piątek 10:00

2018 | Kanada | animowany

reżyseria: Benoît Godbout,

sobota 15:00

2007 | Niemcy | animowany

reżyseria: Hayo Freitag

niedziela 11:45

2019 | USA | komedia

reżyseria: Woody Allen

środa 15:30
czwartek 16:00

2019 | Holandia | familijny

reżyseria: Sanne Vogel

niedziela 13:15

2017 | Francja, Burkina Faso | dramat

reżyseria: Berni Goldblat

środa 17:30

2018 | Polska | animowany

reżyseria: nieznany

niedziela 10:00

2018 | Węgry | animowany

reżyseria: Zsolt Pálfi

sobota 15:00

Polska | animowany

reżyseria: Szymon Adamski, Paweł Dębski, Maciej Kur, Andrzej Piotr Morawski, Agnieszka Sadurska

sobota 10:30