14 listopada
Wielki apetyt
15 listopada
1800 gramów
15 listopada
Doktor Sen
15 listopada
Nie ma nas w domu
15 listopada
Pora deszczowa
15 listopada
Proceder
15 listopada
Serce Jamajki
15 listopada
Spust
15 listopada
Trzej mężowie
16 listopada
Niebieska godzina
16 listopada
Wyznawca
16 listopada
Żyć, śpiewać
17 listopada
Furia
17 listopada
Tumbbad
 

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu

http://www.mcksokol.pl
Nowy Sącz, Jana Długosza, 3
tel.: +48185340660

Google Map

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Tadeusz Śliwa

czwartek 16:00

2019 | Polska | komedia

reżyseria: Marcin Ziębiński

niedziela 18:20
wtorek 14:15
środa 18:20
czwartek 17:15

premiera
1800 gramów

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Marcin Głowacki

niedziela 16:00 18:00
poniedziałek 16:00 18:00
wtorek 16:00
środa 15:00 18:00
czwartek 18:00

2018 | USA | dokumentalny

reżyseria: Sydney Pollack, Alan Elliott

niedziela 16:00

2018 | Austria, Luksemburg | dramat

reżyseria: Markus Schleinzer

wtorek 18:20

2019 | Wielka Brytania | animowany

reżyseria: Will Becher, Richard Phelan

niedziela 10:10 14:30 16:30
poniedziałek 14:30 16:30
wtorek 14:30 16:30
środa 14:30 16:30
czwartek 14:30 16:30

2019 | Polska | animowany

reżyseria: Marcin Wasilewski

niedziela 10:30

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Jan Komasa

2019 | USA | familijny

reżyseria: Gail Mancuso

niedziela 09:30

2019 | USA | fantasy

reżyseria: Joachim Rønning

niedziela 11:45

premiera
Doktor Sen

2019 | USA | horror

reżyseria: Mike Flanagan

niedziela 13:20 20:30
wtorek 20:30
środa 21:30
czwartek 20:45

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Dariusz Gajewski

2018 | Wielka Brytania | dokumentalny

reżyseria: Alex Holmes

czwartek 19:30

2019 | USA | dramat

reżyseria: Roland Emmerich

niedziela 18:00
wtorek 18:00
środa 20:15
czwartek 20:20

2019 | Belgia, Francja, Wielka Brytania | dramat

reżyseria: Ken Loach

niedziela 16:10
środa 17:00

2018 | Polska | dokumentalny

reżyseria: Cezary Grzesiuk

środa 16:10

2019 | USA | dramat

reżyseria: Cary Solomon, Chuck Konzelman

niedziela 14:00 20:05
środa 14:00

2019 | USA | animowany

reżyseria: Jill Culton

niedziela 09:30

premiera
Proceder

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Michał Węgrzyn

niedziela 12:00 20:00
wtorek 20:30
środa 20:00
czwartek 20:00

2019 | USA | sci-fi

reżyseria: Tim Miller

niedziela 11:30 20:20
wtorek 20:15
środa 20:15
czwartek 13:15 21:15

2019 | Polska | thriller

reżyseria: Łukasz Kośmicki

niedziela 14:00 18:20
poniedziałek 14:30 18:15
wtorek 14:30 18:15
środa 14:30 18:15
czwartek 15:15 18:20