14 listopada
Wielki apetyt
15 listopada
1800 gramów
15 listopada
Doktor Sen
15 listopada
Nie ma nas w domu
15 listopada
Pora deszczowa
15 listopada
Proceder
15 listopada
Serce Jamajki
15 listopada
Spust
15 listopada
Trzej mężowie
15 listopada
Zatracenie
16 listopada
Niebieska godzina
16 listopada
Wyznawca
16 listopada
Żyć, śpiewać
 

Multikino Silver Screen Łódź

http://www.multikino.pl/
Łódź, Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego, 5
tel.: +48422997110

Google Map

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Tadeusz Śliwa

sobota 16:40
niedziela 16:40
wtorek 16:40
środa 16:40
czwartek 16:40

2019 | Polska | komedia

reżyseria: Marcin Ziębiński

sobota 11:00 13:30 17:20
niedziela 11:00 13:30 17:20
poniedziałek 11:00 13:30 17:20
wtorek 11:00 13:30 17:20
środa 11:00 13:30 17:20
czwartek 11:00 13:30 17:20

premiera
1800 gramów

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Marcin Głowacki

sobota 11:10 13:30 15:50 18:10 19:30 20:30
niedziela 11:10 13:30 15:50 18:10 19:30 20:30
poniedziałek 11:10 13:30 15:50 18:10 20:30
wtorek 11:10 13:30 15:50 18:10 19:30 20:30
środa 13:30 15:50 18:10 19:30 20:30
czwartek 10:15 13:30 15:50 18:10 20:30

inne

reżyseria: Aleksiej Ratmański

niedziela 16:00

2019 | Wielka Brytania | animowany

reżyseria: Will Becher, Richard Phelan

sobota 11:20 15:35 17:50
niedziela 11:20 15:35 17:50
poniedziałek 11:20 15:35 17:50
wtorek 11:20 15:35 17:50
środa 11:20 15:35 17:50
czwartek 09:30 10:40 15:35 17:50

2019 | Polska | animowany

reżyseria: Marcin Wasilewski

sobota 10:00 11:00
niedziela 10:00 11:00

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Jan Komasa

sobota 13:10 15:40 18:20 19:00 20:50
niedziela 13:10 15:40 18:20 20:50
poniedziałek 13:10 15:40 18:20 19:00 20:50
wtorek 13:10 15:40 18:20 19:00 20:50
środa 13:10 15:40 18:20 19:00 20:50
czwartek 10:00 13:10 15:40 18:20 19:00

2019 | Hiszpania | dramat

reżyseria: Pedro Almodóvar

2019 | USA | familijny

reżyseria: Gail Mancuso

wtorek 09:45

2019 | USA | fantasy

reżyseria: Joachim Rønning

sobota 12:50 15:25 18:00
niedziela 10:15 12:50 15:25 18:00
poniedziałek 10:15 12:50 15:25 18:00
wtorek 10:15 12:50 15:25 18:00
środa 10:15 12:50 15:25 18:00
czwartek 12:50 15:25 18:00

muzyczny

reżyseria: nieznany

czwartek 19:00 21:00 21:00

premiera
Doktor Sen

2019 | USA | horror

reżyseria: Mike Flanagan

sobota 10:50 14:00 17:10 20:20
niedziela 10:50 14:00 17:10 20:20
poniedziałek 10:50 14:00 17:10 20:20
wtorek 10:50 14:00 17:10 20:20
środa 10:50 14:00 17:10 20:20
czwartek 10:50 14:00 17:10 20:20

2019 | USA | dramat

reżyseria: Todd Phillips

sobota 12:10 14:50 16:00 17:30 18:40 20:10 21:45
niedziela 12:10 14:50 17:30 19:00 20:10 21:45
poniedziałek 12:10 14:50 16:00 17:30 18:40 20:10
wtorek 12:10 14:50 17:30 20:10 21:45
środa 12:10 14:50 16:00 17:30 18:40 20:10 21:45
czwartek 12:10 14:50 16:20 17:30 20:10

2019 | USA | animowany

reżyseria: Chris Buck, Jennifer Lee

piątek 10:05 12:30 14:55 17:20 19:45

2019 | USA | dramat

reżyseria: Roland Emmerich

sobota 21:20
niedziela 11:00 20:15
poniedziałek 11:00 21:20
wtorek 11:00 19:45
środa 11:00 21:20
czwartek 11:00 19:30

inne

reżyseria: nieznany

sobota 15:00 18:35
niedziela 15:00 18:35
środa 20:40
czwartek 20:40

thriller

reżyseria: nieznany

sobota 13:30 16:15 19:00 20:30
niedziela 13:30 16:15 19:00 20:30
środa 17:55 19:50
czwartek 17:55 19:50

inne

reżyseria: nieznany

sobota 12:00 13:55 15:25 16:40 18:10 20:05
niedziela 12:00 13:55 15:25 16:40 18:10 20:05
środa 17:30 18:20 20:15
czwartek 17:30 18:20 20:15

dokumentalny

reżyseria: nieznany

sobota 13:05 15:50 17:45
niedziela 13:05 15:50 17:45
środa 19:25
czwartek 19:25

inne

reżyseria: nieznany

sobota 12:25 14:20 17:05 19:25 20:55
niedziela 12:25 14:20 17:05 19:25 20:55
środa 18:45 21:05
czwartek 18:45 21:05

2019 | USA | dramat

reżyseria: Cary Solomon, Chuck Konzelman

sobota 12:30
niedziela 10:00 12:30
poniedziałek 10:00 12:30
wtorek 10:00 12:30
środa 10:00 12:30
czwartek 10:30 12:30

premiera
Proceder

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Michał Węgrzyn

sobota 11:40 14:40 17:40 20:40 21:30
niedziela 11:40 14:40 17:40 20:40 21:40
poniedziałek 11:40 14:40 17:40 20:40 21:30
wtorek 11:40 14:40 17:40 20:40 21:30
środa 11:40 14:40 17:40 20:40 21:30
czwartek 11:40 14:40 17:40 20:40 21:30

inne

reżyseria: nieznany

sobota 10:00
niedziela 10:00

2019 | USA | animowany

reżyseria: Conrad Vernon, Greg Tiernan

sobota 10:20
środa 10:05

2019 | Meksyk | animowany

reżyseria: Carlos Gutiérrez Medrano

sobota 11:40 13:55
niedziela 11:40 13:55
poniedziałek 11:40 13:55
wtorek 11:40 13:55
środa 11:40 13:55
czwartek 13:55

2019 | USA | sci-fi

reżyseria: Tim Miller

sobota 13:55 20:35
niedziela 13:55 20:35
poniedziałek 13:55 20:35
wtorek 13:55 20:35
środa 13:55 20:35
czwartek 13:55 20:35

2019 | Polska | thriller

reżyseria: Łukasz Kośmicki

sobota 15:00 19:55
niedziela 15:00 19:55
poniedziałek 15:00 19:55
wtorek 15:00 19:55
środa 15:00 19:55
czwartek 15:00 19:55