12 października
Aurora
12 października
Brylantowe stopy
12 października
Łaknienie
12 października
Zapomniani
13 października
Długa droga
13 października
Omar i my
13 października
Stracone wakacje
13 października
Tylko 6,5
13 października
Ważniejsza od królów
13 października
Wiwarium
14 października
Carturan
14 października
Judy i Punch
14 października
Kot w ścianie
14 października
Patrz, jak zabijam
14 października
Za morzem
15 października
Czarne popioły
15 października
Przenieść grób
15 października
Stan wyjątkowy
15 października
U311 Czerkasy
16 października
Bracia w burdelu
16 października
Pająk
16 października
Port Authority
16 października
Spleceni
17 października
5 minut za późno
17 października
Babyteeth
17 października
Boja
17 października
Dar
17 października
Mam to we krwi
17 października
Siostra
17 października
Walka Atbaia
17 października
Wielka poezja
17 października
Winona
18 października
Balon
18 października
Czarownica 2
18 października
Czarownica 2 (dubbing)
18 października
Czarownica 2 3D
18 października
Głupie, młode serce
18 października
Malowany ptak
18 października
Portret kobiety w ogniu
18 października
Słowa tam nie dotrą
18 października
Zgubiłam swoje ciało
18 października
Zombieland: Kulki w łeb
 

Multikino Zabrze

http://www.multikino.pl/
Zabrze, Gdańska, 18
tel.: +48327911410

Google Map

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Tadeusz Śliwa

piątek 14:00 16:20 18:40 21:00
sobota 14:05 16:25 18:45 21:05
niedziela 14:10 16:30 18:50 21:10
poniedziałek 14:00 16:20 18:40 21:00
wtorek 14:00 16:20 18:40 21:00
środa 14:00 16:20 18:40 21:00
czwartek 14:00 16:20 18:40 21:00

2019 | Brazylia, USA | sci-fi

reżyseria: James Gray

piątek 11:00
sobota 11:00
niedziela 11:00
wtorek 11:00
środa 11:00
czwartek 11:00

2019 | Finlandia, USA | animowany

reżyseria: Thurop Van Orman

piątek 10:00 14:30 16:05
sobota 10:00 14:30 16:05
niedziela 10:00 14:30 16:05
poniedziałek 10:00 14:30 16:05
wtorek 14:10 16:05
środa 10:00 14:30 16:05
czwartek 14:10 16:05

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Jan Komasa

piątek 13:10 15:40 16:45 18:10 19:30 20:40 21:35
sobota 13:10 15:40 16:45 18:10 19:30 20:40 21:35
niedziela 13:10 15:40 16:45 18:10 19:30 20:40 21:35
poniedziałek 13:10 15:40 16:45 18:10 19:30 20:40 21:35
wtorek 13:10 15:40 16:25 18:10 19:30 20:40 21:35
środa 13:10 15:40 16:45 18:10 19:30 20:40 21:35
czwartek 13:10 15:40 16:25 18:10 19:30 20:40 21:35

2019 | USA | familijny

reżyseria: Gail Mancuso

piątek 10:05 11:05 12:35 15:00 17:25
sobota 10:05 11:05 12:35 15:00 17:25
niedziela 10:05 11:05 12:35 15:00 17:25
poniedziałek 10:05 11:05 12:35 15:00 17:25
wtorek 10:05 11:05 12:35 15:00 17:25
środa 10:05 10:30 11:05 12:35 15:00 17:25
czwartek 09:00 10:05 11:05 12:35 15:00 17:25

premiera
Czarownica 2

2019 | USA | fantasy

reżyseria: Joachim Rønning

piątek 19:00 20:20
sobota 19:00 20:20
niedziela 19:00 20:20
poniedziałek 19:00 20:20
wtorek 19:00 20:20
środa 19:00 20:20
czwartek 19:00 20:20

2019 | USA | fantasy

reżyseria: Joachim Rønning

piątek 10:00 11:15 12:35 13:50 15:10 17:45
sobota 10:00 11:15 12:35 13:50 15:10 17:45
niedziela 10:00 11:15 12:35 13:50 15:10 17:45
poniedziałek 10:00 11:15 12:35 13:50 15:10 17:45
wtorek 10:00 11:15 12:35 13:50 15:10 17:45
środa 10:00 11:15 12:35 13:50 15:10 17:45
czwartek 10:00 11:15 12:35 13:50 15:10 17:45

2019 | USA | fantasy

reżyseria: Joachim Rønning

piątek 16:25
sobota 16:25
niedziela 16:25
wtorek 16:25
środa 16:25
czwartek 16:25

2019 | USA | horror

reżyseria: Scott Beck, Bryan Woods

piątek 22:00
sobota 11:55
niedziela 22:00
wtorek 22:00
środa 11:40
czwartek 22:00

2019 | Polska | biograficzny

reżyseria: Maciej Pieprzyca

piątek 12:00 14:40 17:20 20:00
sobota 12:00 14:40 17:20 20:00
niedziela 12:00 14:40 17:20 20:00
poniedziałek 12:00 14:40 17:20 20:00
wtorek 12:00 14:40 17:20 20:00
środa 12:00 14:40 17:20 20:00
czwartek 12:00 14:40 17:20 20:00

2019 | USA | dramat

reżyseria: Todd Phillips

piątek 11:40 12:30 13:30 14:20 15:10 16:10 17:00 17:50 18:50 19:40 20:30 21:30
sobota 11:40 12:30 13:30 14:20 15:10 16:10 17:00 17:50 18:50 19:40 20:30 21:30
niedziela 11:40 12:30 13:30 14:20 15:10 16:10 17:00 17:50 18:50 19:40 20:30 21:30
poniedziałek 11:40 12:30 13:30 14:20 15:10 16:10 17:00 17:50 18:50 19:40 20:30 21:30
wtorek 11:40 12:30 13:30 14:20 15:10 16:10 17:00 17:50 18:50 19:40 20:30 21:30
środa 11:40 12:30 13:30 14:20 15:10 16:10 17:00 17:50 18:50 19:40 20:30 21:30
czwartek 11:40 12:30 13:30 14:20 15:10 16:10 17:00 17:50 18:50 19:40 20:30 21:30

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Dariusz Gajewski

Wielka Brytania | biograficzny

reżyseria: Stephen Daldry

wtorek 19:00

inne

reżyseria: Danny Boyle

czwartek 19:00

2019 | USA | animowany

reżyseria: Jill Culton

piątek 10:10 11:10 13:25 15:40 17:55
sobota 10:10 11:10 13:25 16:00 18:15
niedziela 10:10 11:10 13:25 15:40 17:55
poniedziałek 10:10 11:10 13:25 15:40 17:55
wtorek 10:10 11:10 13:25 15:40 17:55
środa 10:10 11:10 13:25 15:40 17:55
czwartek 10:10 11:10 13:25 15:40 17:55

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Patryk Vega

piątek 20:10
sobota 20:30
niedziela 20:10
środa 20:10

inne

reżyseria: nieznany

sobota 10:30
niedziela 10:30

2019 | USA | sensacyjny

reżyseria: Adrian Grunberg

piątek 11:40
sobota 22:00
niedziela 11:55
wtorek 11:40
środa 22:00
czwartek 11:40

2019 | USA | dramat

reżyseria: Lorene Scafaria

piątek 13:40 18:20 20:50
sobota 13:40 18:20 20:50
niedziela 13:40 18:20 20:50
poniedziałek 13:40 18:20 20:50
wtorek 13:40 18:20 20:50
środa 13:40 18:20 20:50
czwartek 13:40 18:20 20:50

2019 | USA | horror

reżyseria: Andres Muschietti

piątek 11:20
sobota 11:20
niedziela 11:20
wtorek 11:20
środa 11:20
czwartek 11:20

2019 | USA | animowany

reżyseria: Josh Cooley

piątek 10:55
sobota 10:55
niedziela 10:55
wtorek 10:55

2019 | USA | horror

reżyseria: Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett

piątek 12:15 19:15 21:25
sobota 12:15 19:15 21:25
niedziela 12:15 19:15 21:25
poniedziałek 09:45 12:15 19:15 21:25
wtorek 12:00 20:10
środa 12:15 19:15 21:25
czwartek 12:00 20:10 21:55

2019 | USA | komedia

reżyseria: Ruben Fleischer

piątek 14:45 17:10 19:50
sobota 14:45 17:10 19:50
niedziela 14:45 17:10 19:50
poniedziałek 14:45 17:10 19:50
wtorek 14:45 17:10 19:50
środa 14:45 17:10 19:50
czwartek 14:45 17:10 19:50