11 października
And Then We Danced
11 października
Biały wąż
11 października
Biblia z Tihuany
11 października
Born2Drive
11 października
Boże Ciało
11 października
Chicuarotes
11 października
Chore, chore, chore
11 października
Głos
11 października
Gordon i Paddy
11 października
Gordon i Paddy (dubbing)
11 października
Na powierzchni
11 października
Nasze matki
11 października
O Yeti!
11 października
O Yeti! (dubbing)
11 października
Obywatel K
11 października
Polityka jednego dziecka
11 października
Punk na jawie
11 października
Shindisi
11 października
Synonimy
11 października
Szkolne życie
11 października
Ślicznotki
11 października
Ulica Pustynna nr 143
11 października
Wędrowny kucharz
11 października
Wojna o prąd
11 października
Wysoka dziewczyna
11 października
Względność
11 października
Zabawa w pochowanego
11 października
Złodzieje benzyny
11 października
Zwierzęta
12 października
Aurora
12 października
Brylantowe stopy
12 października
Lalka
12 października
Łaknienie
12 października
Niewidoczny
12 października
Pierwsza miłość
12 października
Siedmiu opojów
12 października
Syn
12 października
Zapomniani
13 października
Długa droga
13 października
Omar i my
13 października
Stracone wakacje
13 października
Tylko 6,5
13 października
Ważniejsza od królów
13 października
Wiwarium
14 października
Carturan
14 października
Chronologia
14 października
Echo
14 października
Judy i Punch
14 października
Kot w ścianie
14 października
Patrz, jak zabijam
14 października
Po Monachium
14 października
Słuchaj Wszechświata
14 października
Sye Raa Narasimha Reddy
14 października
Za morzem
9 października
METALLICA - S&M2
 

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Tadeusz Śliwa

Cinema 3D Atrium Reduta w Warszawie 11:45 16:30 18:50 20:45
Cinema City Arkadia 11:10 16:10 17:10 18:30 20:50 22:10
Cinema City Bemowo 13:00 15:20 17:40 20:00 21:10 22:15
Cinema City Galeria Mokotów 12:10 14:30 16:45 19:00 21:15
Cinema City Galeria Północna 14:20 16:40 19:00 21:20
Cinema City Promenada 11:00 13:15 15:30 17:45 20:00
Cinema City Sadyba 10:00 11:10 13:30 15:50 18:50 21:10 22:00
Helios Blue City 13:20 19:30
Kino Wisła 16:00
Multikino Młociny 13:25 15:45 18:10 20:30
Multikino Targówek 13:20 15:40 18:10 19:40 20:30 22:00
Multikino Ursynów 12:30 14:50 17:10 19:40 22:00
Multikino Wola 14:00 16:20 20:15

2019 | Brazylia, USA | sci-fi

reżyseria: James Gray

Cinema City Arkadia 15:50 18:30 19:30 21:10
Cinema City Promenada 12:30 18:10
Multikino Młociny 11:30 21:20
Multikino Ursynów 11:50 20:00

2019 | Szwecja, Gruzja, Francja | dramat

reżyseria: Levan Akin

2019 | Finlandia, USA | animowany

reżyseria: Thurop Van Orman

Cinema City Arkadia 11:20 13:10 13:40 15:20
Cinema City Bemowo 13:20 15:30
Cinema City Galeria Mokotów 10:00 12:45 13:45 15:00 16:00 17:15
Cinema City Galeria Północna 11:40 13:50 16:00 18:10
Cinema City Promenada 10:30 12:40 14:50 17:00
Cinema City Sadyba 11:00 12:20 14:30 16:40
Multikino Młociny 10:00 15:05 17:20
Multikino Targówek 14:55 17:10
Multikino Ursynów 13:55 17:30

animowany

reżyseria: nieznany

premiera

Aurora

2019 | Finlandia | dramat

reżyseria: Miia Tervo

premiera

Biały wąż

2019 | Chiny | fantasy

reżyseria: Ji Zhao; Amp Wong

premiera

Boże Ciało

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Jan Komasa

Cinema 3D Atrium Reduta w Warszawie 12:30 15:00 17:30 20:00
Cinema City Arkadia 11:40 14:10 15:30 16:40 18:00 19:10 20:30 21:40
Cinema City Bemowo 12:20 14:50 17:20 19:50 22:20
Cinema City Galeria Mokotów 12:20 14:50 16:20 17:20 18:50 19:50 21:10 22:20
Cinema City Galeria Północna 11:30 14:00 16:30 19:00 21:30
Cinema City Promenada 10:20 12:50 15:20 16:30 17:50 19:00 20:20 21:30
Cinema City Sadyba 11:00 13:00 15:30 17:00 18:00 19:40 20:40 21:30
Helios Blue City 10:20 15:30 17:30
Kino Atlantic 11:20 13:40 15:10 16:00 18:20 20:40
Kino Elektronik 17:00 21:30
Kino Kultura 12:00 20:30
Kino Luna w Warszawie 14:15 18:30
Kino Wisła 18:10 20:30
Multikino Młociny 10:00 12:30 15:00 16:00 17:30 18:40 19:10 20:00 21:40
Multikino Targówek 12:30 15:00 16:00 17:30 18:40 20:00 21:20
Multikino Ursynów 10:10 12:40 15:10 16:10 17:40 18:40 20:10 21:40
Multikino Wola 11:30 15:30 17:30 20:00 21:20

2019 | Macedonia, Belgia, Słowenia, Francja, Chorwacja | dramat

reżyseria: Teona Strugar Mitevska

AMONDO Kino 19:00

2019 | Hiszpania | dramat

reżyseria: Pedro Almodóvar

Kino Muranów 15:30 18:00 22:35

2019 | Stany Zjednoczone | dramat

reżyseria: Micael Preysler

2019 | USA | familijny

reżyseria: Gail Mancuso

Cinema 3D Atrium Reduta w Warszawie 10:00 13:30 15:55 18:20

2019 | USA | familijny

reżyseria: Gail Mancuso

Cinema City Arkadia 10:20 11:00 12:45 15:10 17:30 19:50
Cinema City Bemowo 09:00 11:40 14:00 16:20 18:40
Cinema City Galeria Mokotów 10:00 11:50 14:10 16:30 18:50
Cinema City Galeria Północna 10:00 12:20 14:40 17:00 19:30
Cinema City Promenada 10:00 13:50 16:10 18:30
Cinema City Sadyba 09:00 10:30 12:20 13:40 14:40 17:10
Helios Blue City 12:30 13:00 15:00 18:15
Kino Atlantic 10:20 12:30
Kino Wisła 13:30
Multikino Młociny 10:00 10:55 13:30 15:55 18:20
Multikino Targówek 12:30 13:30 14:15 15:55 18:20
Multikino Ursynów 10:00 10:00 11:05 13:30 15:55 18:20
Multikino Wola 09:00 09:15 13:00 15:00 18:20

premiera

Carturan

2019 | Rumunia | dramat

reżyseria: Liviu Săndulescu

premiera

Chronologia

2019 | Turcja/Niemcy | thriller

reżyseria: Ali Aydın

2019 | Polska | kryminalny

reżyseria: Janusz Majewski

Cinema City Arkadia 12:00 20:10
Cinema City Promenada 14:00 19:10
Cinema City Sadyba 16:20 19:00 21:40
Kino Kultura 14:15 18:15
Kino Wisła 13:40
Multikino Ursynów 11:15 20:45

premiera

Długa droga

2019 | Laos | dramat

reżyseria: Mattie Do

2019 | USA | horror

reżyseria: Scott Beck, Bryan Woods

2019 | USA | familijny

reżyseria: James Bobin

Cinema City Arkadia 11:40 14:00

2019 | Wielka Brytania | dramat

reżyseria: Michael Engler

premiera

Echo

2019 | Islandia/Francja/Szwajcaria | dramat

reżyseria: Rúnar Rúnarsson

animowany

reżyseria: nieznany

Stacja Inny Wymiar 10:40 12:00 14:20 15:40 17:20 19:00

animowany

reżyseria: nieznany

Stacja Inny Wymiar 11:00 12:20 18:00 20:00

2018 | Węgry | dramat

reżyseria: György Pálfi

AMONDO Kino 17:05

2017 | Szwecja | animowany

reżyseria: Linda Hambäck

2019 | Francja | komedia

reżyseria: Philippe de Chauveron

2019 | Polska | biograficzny

reżyseria: Maciej Pieprzyca

animowany

reżyseria: nieznany

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Piotr Ryczko

2019 | USA | dramat

reżyseria: Todd Phillips

Cinema 3D Atrium Reduta w Warszawie 10:00 12:30 15:10 17:50 20:30 21:10
Cinema City Arkadia 11:40 12:40 14:20 15:20 17:00 18:00 19:40 20:40 21:30 22:20
Cinema City Bemowo 11:20 12:40 13:50 15:20 16:30 18:00 19:00 20:40 21:40
Cinema City Galeria Mokotów 10:10 11:50 12:50 13:50 14:30 15:30 16:20 17:10 18:10 19:00 19:50 20:50 22:30
Cinema City Galeria Północna 11:10 13:50 15:10 16:30 17:50 19:10 20:30 21:50
Cinema City Promenada 10:10 11:30 12:50 14:10 15:30 17:10 18:10 19:50 20:50
Cinema City Sadyba 12:20 15:00 16:00 17:40 18:40 20:20 21:20
Cinema City Sadyba IMAX 11:20 14:00 16:40 19:20 22:00
Helios Blue City 16:15 19:00 20:00 21:45
Kino Atlantic 12:40 14:40 17:30 20:00 21:30
Kino Kultura 15:00 20:00
Kino Wisła 18:15 20:00
Multikino Młociny 10:40 12:15 13:15 14:55 15:50 17:40 18:30 19:35 20:20 21:10
Multikino Targówek 12:10 14:00 14:50 16:40 17:40 18:30 19:20 20:20 21:10 22:00
Multikino Ursynów 10:50 12:25 13:30 15:10 16:10 17:00 17:50 18:50 20:30 21:30
Multikino Wola 12:30 15:10 17:50 18:40 20:30

premiera

Judy i Punch

2019 | Australia | dramat

reżyseria: Mirrah Foulkes

2019 | Francja/Grecja/Luksemburk/Holandia | dramat

reżyseria: Sepideh Farsi

2018 | Islandia, Francja, Ukraina | dramat

reżyseria: Benedikt Erlingsson

Polska | animowany

reżyseria: nieznany

2019 | Bułgaria/Wielka Brytanie/ Francja | dramat

reżyseria: Vesela Kazakova

2019 | Francja | komedia

reżyseria: Cédric Le Gallo, Maxime Govare

2019 | USA | familijny

reżyseria: Jon Favreau

Iran | fantasy

reżyseria: Homayoun Ghanizadeh

2019 | Polska | dokumentalny

reżyseria: Olga Bieniek

2019 | Rosja/Gruzja | dramat

reżyseria: Petr Levchenko

premiera

Lalka

2019 | Algiera/Francja/Belgia/Katar | dramat

reżyseria: Mounia Meddour

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Dariusz Gajewski

Cinema City Promenada 10:50 15:10
Kino Atlantic 09:00 10:00
Multikino Targówek 15:35 20:10
Multikino Ursynów 10:00 11:00 21:10

2019 | Wielka Brytania | dokumentalny

reżyseria: Charlie Lightening

2019 | Francja/Stany Zjednoczone | dokumentalny

reżyseria: Louis Wallecan

2018 | Niemcy | familijny

reżyseria: Joachim Masannek

Argentyna | dramat

reżyseria: Juan Pablo di Bitonto

2018 | Wielka Brytania | dokumentalny

reżyseria: Alex Holmes

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Xawery Żuławski

2004 | Polska | dramat

reżyseria: Krzysztof Krauze

thriller

reżyseria: nieznany

inne

reżyseria: nieznany

Multikino Złote Tarasy 17:30 18:20 20:15

dokumentalny

reżyseria: nieznany

inne

reżyseria: nieznany

2013 | Polska | animowany

reżyseria: Paulina Majda, Maciej Sznabel, Maciej Ligowski

premiera

Nasze matki

2019 | Gwatemala/Belgia/Francja | dramat

reżyseria: César Díaz

animowany

reżyseria: nieznany

Stacja Inny Wymiar 16:20 19:20 20:40

animowany

reżyseria: nieznany

Stacja Inny Wymiar 13:00 17:40 18:40 20:20

premiera

Niewidoczny

2019 | Ukraina/Litwa/Łotwa | dramat

reżyseria: Ignas Jonynas

2013 | USA | dokumentalny

reżyseria: nieznany

premiera

O Yeti!

2019 | USA | animowany

reżyseria: Jill Culton

Cinema 3D Atrium Reduta w Warszawie 11:15 13:30 15:45 18:00

2019 | USA | animowany

reżyseria: Jill Culton

Cinema City Arkadia 10:15 11:40 12:50 15:00 17:10 19:20
Cinema City Bemowo 11:10 12:30 14:40 16:50 19:10
Cinema City Galeria Mokotów 10:00 11:30 13:00 15:10 17:20 19:30
Cinema City Galeria Północna 10:00 11:30 12:15 14:30 16:45 19:00
Cinema City Promenada 10:40 11:40 12:50 15:00 16:50 19:00
Cinema City Sadyba 11:30 12:40 14:50 17:00 19:10
Helios Blue City 11:45 14:00 15:45 18:00
Kino Wisła 12:30 16:00 17:50
Multikino Młociny 10:00 11:00 13:15 15:30 17:50
Multikino Targówek 12:20 13:15 14:35 15:30 17:50
Multikino Ursynów 10:15 12:30 13:30 15:45 18:00
Multikino Wola 09:00 10:20 11:15 13:30 15:45 18:00

premiera

Omar i my

2019 | Turcja | dramat

reżyseria: Maryna Er Gorbach

2019 | Turcja, Niemcy, Holandia, Grecja | dramat

reżyseria: Emin Alper

AMONDO Kino 17:00

2019 | Polska | dokumentalny

reżyseria: Dariusz Załuski

Kino Kultura 16:30
Kino Wisła 16:30

2019 | Korea Południowa | thriller

reżyseria: Bong Joon-ho

Cinema City Arkadia 10:30 17:30
Kino Muranów 13:00 15:15 18:00 20:15 20:35 22:45
Multikino Młociny 12:15 20:40

2019 | Filipiny | dramat

reżyseria: Tyrone Acierto

2019 | Wielka Brytania, USA | dokumentalny

reżyseria: Ron Howard

2019 | USA, Wielka Brytania | dramat

reżyseria: Quentin Tarantino

2019 | Japonia | thriller

reżyseria: Takashi Miike

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Michał Rosa

Cinema City Arkadia 10:00 13:15

2019 | Włochy | dramat

reżyseria: Claudio Giovannesi

AMONDO Kino 19:00

2019 | USA | animowany

reżyseria: Lino DiSalvo

premiera

Po Monachium

2019 | Kanada | dokumentalny

reżyseria: Francine Zuckerman

2009 | inne

reżyseria: Howard Hall, Toni Myers, Graeme Ferguson

2015 | Francja | animowany

reżyseria: nieznany

2019 | Francja | dramat

reżyseria: Céline Sciamma

2016 | Polska | dramat

reżyseria: Andrzej Wajda

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Michał Węgrzyn

animowany

reżyseria: nieznany

Stacja Inny Wymiar 10:20 12:40 14:00 15:00 17:00

2019 | USA | sensacyjny

reżyseria: Adrian Grunberg

2019 | Wielka Brytania | biograficzny

reżyseria: Dexter Fletcher

2019 | Słowacja | dokumentalny

reżyseria: Martin Repka

2019 | USA | komedia

reżyseria: Chris Renaud

2019 | Rosja, Estonia | western

reżyseria: Sergey Kuznetsov

2019 | Japonia | dramat

reżyseria: Kei Ishikawa

2019 | USA | komedia

reżyseria: Thomas Matthews

premiera

Synonimy

2019 | Francja, Niemcy, Izrael | dramat

reżyseria: Nadav Lapid

AMONDO Kino 21:00

animowany

reżyseria: nieznany

Stacja Inny Wymiar 10:00 11:40 13:20 15:20 16:40 18:20

premiera

Ślicznotki

2019 | USA | dramat

reżyseria: Lorene Scafaria

Cinema City Arkadia 10:30 12:50 15:10 17:30 20:00 22:30
Cinema City Bemowo 11:20 14:00 16:20 18:50 21:20
Cinema City Galeria Mokotów 12:10 14:30 17:00 19:30 22:00
Cinema City Galeria Północna 12:20 14:40 17:10 19:40 22:10
Cinema City Promenada 11:40 14:00 16:20 18:40 21:00
Cinema City Sadyba 13:00 15:20 17:40 20:00
Helios Blue City 11:15 20:15
Kino Atlantic 13:40 15:50 19:20
Kino Wisła 11:30 20:40
Multikino Młociny 13:20 15:45 18:10 20:10
Multikino Targówek 13:20 15:45 18:10 20:40
Multikino Ursynów 12:25 14:55 17:20 20:20
Multikino Wola 14:50 17:15 19:40

2019 | USA | animowany

reżyseria: Josh Cooley

Cinema City Arkadia 12:50 15:00
Cinema City Promenada 11:40 13:50 16:10

2016 | Bośnia i Hercegowina, Meksyk | dramat

reżyseria: Sergio Flores Thorija

2019 | Korea Południowa | dokumentalny

reżyseria: Hye-Ryoung Park

animowany

reżyseria: nieznany

Stacja Inny Wymiar 11:20 13:40 14:40 16:00 19:40

premiera

Wiwarium

2019 | Irlandia, Belgia | sci-fi

reżyseria: Lorcan Finnegan

2017 | USA | dramat

reżyseria: Alfonso Gomez-Rejon

Cinema City Arkadia 11:40 14:00 16:20 18:40 21:00
Cinema City Bemowo 12:45 15:00 17:15 19:30 21:50
Cinema City Galeria Mokotów 11:40 14:00 16:15 18:40 21:00
Cinema City Galeria Północna 11:00 16:10 18:30 20:50
Cinema City Promenada 10:00 12:20 14:40 17:00 19:20 21:40
Cinema City Sadyba 10:00 10:00 12:00 14:20 16:40 19:00 21:20
Helios Blue City 17:00 20:45
Kino Wisła 14:25
Multikino Ursynów 14:30 19:15

2019 | USA | dokumentalny

reżyseria: Alexandre O. Philippe

2019 | Hiszpania | animowany

reżyseria: Ángel Alonso

2019 | Hiszpania | animowany

reżyseria: Ángel Alonso

Cinema City Sadyba 09:30 10:00 11:00
Kino Wisła 11:00
Multikino Ursynów 10:15 14:00

2019 | Rosja | dramat

reżyseria: Kantemir Bałagow

Kino Kultura 12:30 17:30
Kino Muranów 14:30 17:15 20:00

2019 | Niemcy | dramat

reżyseria: Mariko Minoguchi

2019 | Wielka Brytania | komedia

reżyseria: Danny Boyle

Kino Luna w Warszawie 14:00 18:30

premiera

Za morzem

2019 | Belgia, Francja | dokumentalny

reżyseria: Sung-A Yoon

2019 | USA | horror

reżyseria: Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett

Cinema City Arkadia 13:50 16:00 18:10 20:20 22:30
Cinema City Bemowo 13:50 16:00 18:10 20:20 22:30
Cinema City Galeria Mokotów 13:50 16:00 18:10 20:20 22:30
Cinema City Galeria Północna 13:40 15:50 18:00 20:10 22:20
Cinema City Promenada 13:50 16:00 18:10 20:20
Cinema City Sadyba 13:10 15:10 17:20 19:30 21:40
Multikino Młociny 17:00 20:50
Multikino Targówek 17:15 19:25
Multikino Ursynów 17:05 19:50

premiera

Zapomniani

2019 | Ukraina, Szwajcaria | dramat

reżyseria: Daria Onyschenko

USA | animowany

reżyseria: Morehead Planetarium and Science Center