11 października
And Then We Danced
11 października
Biały wąż
11 października
Biblia z Tihuany
11 października
Born2Drive
11 października
Boże Ciało
11 października
Chicuarotes
11 października
Chore, chore, chore
11 października
Głos
11 października
Gordon i Paddy
11 października
Gordon i Paddy (dubbing)
11 października
Na powierzchni
11 października
Nasze matki
11 października
O Yeti!
11 października
O Yeti! (dubbing)
11 października
Obywatel K
11 października
Polityka jednego dziecka
11 października
Punk na jawie
11 października
Shindisi
11 października
Synonimy
11 października
Szkolne życie
11 października
Ślicznotki
11 października
Ulica Pustynna nr 143
11 października
Wędrowny kucharz
11 października
Wojna o prąd
11 października
Wysoka dziewczyna
11 października
Względność
11 października
Zabawa w pochowanego
11 października
Złodzieje benzyny
11 października
Zwierzęta
12 października
Aurora
12 października
Brylantowe stopy
12 października
Lalka
12 października
Łaknienie
12 października
Niewidoczny
12 października
Pierwsza miłość
12 października
Siedmiu opojów
12 października
Syn
12 października
Zapomniani
13 października
Długa droga
13 października
Omar i my
13 października
Stracone wakacje
13 października
Tylko 6,5
13 października
Ważniejsza od królów
13 października
Wiwarium
14 października
Carturan
14 października
Chronologia
14 października
Echo
14 października
Judy i Punch
14 października
Kot w ścianie
14 października
Patrz, jak zabijam
14 października
Po Monachium
14 października
Słuchaj Wszechświata
14 października
Sye Raa Narasimha Reddy
14 października
Za morzem
9 października
METALLICA - S&M2
 

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Tadeusz Śliwa

Cinema City 17:30 20:30

2019 | Brazylia, USA | sci-fi

reżyseria: James Gray

Cinema City 11:00

2019 | Finlandia, USA | animowany

reżyseria: Thurop Van Orman

Cinema City 10:00 14:00 15:20

premiera

Boże Ciało

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Jan Komasa

Cinema City 17:30 20:00 22:30

2019 | USA | familijny

reżyseria: Gail Mancuso

Cinema City 10:30 11:40 13:00 15:20 17:40

2019 | Polska | kryminalny

reżyseria: Janusz Majewski

Cinema City 20:40

2019 | USA | familijny

reżyseria: James Bobin

Cinema City 12:10

2019 | USA | dramat

reżyseria: Todd Phillips

Cinema City 11:20 14:00 16:40 18:00 19:20 22:00

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Dariusz Gajewski

Cinema City 10:00 15:10

inne

reżyseria: nieznany

Cinema City 20:00

2019 | USA | animowany

reżyseria: Jill Culton

Cinema City 11:30 13:45 16:00 18:15

2019 | Polska | dramat

reżyseria: Patryk Vega

Cinema City 18:10 21:00

premiera

Synonimy

2019 | Francja, Niemcy, Izrael | dramat

reżyseria: Nadav Lapid

Newa 20:00

premiera

Ślicznotki

2019 | USA | dramat

reżyseria: Lorene Scafaria

Cinema City 13:00 16:20 18:50 21:20

2019 | USA | horror

reżyseria: Andres Muschietti

Cinema City 14:10

2019 | USA | animowany

reżyseria: Josh Cooley

Cinema City 12:50

2017 | USA | dramat

reżyseria: Alfonso Gomez-Rejon

Cinema City 14:30 16:50 19:10 21:30

2019 | Rosja | dramat

reżyseria: Kantemir Bałagow

Newa 18:00

2019 | USA | horror

reżyseria: Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett

Cinema City 13:40 15:50 19:50 22:00