38. Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza Ale Kino! już wkrótce ON-LINE

Festiwal odbędzie się w dniach 29.11-6.12.2020 w formule online.

Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza Ale Kino! to najstarszy w Polsce festiwal filmowy tworzony dla młodych widzów. W tym roku odbędzie się jego 38. edycja. Organizatorzy właśnie opublikowali oficjalny spot promocyjny festiwalu, który prezentujemy pod informacją. Na 17. listopada zapowiadana jest publikacja pełnego programu festiwalu na stronie organizatora.

To, co przez ponad pięć dekad (!) było świętem kina w Poznaniu, zmienia się w ogólnopolską celebrację ponad 120 filmów z 35 krajów świata!

Organizatorzy jak zwykle zapewniają najlepsze światowe kino dla dzieci 5+, młodzieży 14+ i młodych dorosłych 18+, długie i krótkie metraże oraz spotkania z twórcami. „Fascynuje nas kino dla dzieci i młodzieży: Dobre kino: otwarte na różne sposoby widzenia świata i biegle władające wieloma filmowymi językami. Z radością pokazujemy premiery, z nostalgią przypominamy obrazy klasyczne i zapomniane. Nagradzamy filmy uznane i te, które dopiero wchodzą na ekrany. Zapraszamy nestorów kina i filmowych debiutantów, a przede wszystkim widzów.” Mówią organizatorzy festiwalu.

Wszystkie informacje o projekcjach online będą dostępne w aplikacjach coigdzie.pl® w zakładce Online oraz w wyszukiwarce na https://coigdzie.pl/szukaj-wydarzen

pobierz z appstore pobierz ze sklepu google odkrywaj w app gallery na urządzeniach huawei

Zapraszamy do sprawdzania informacji co i gdzie warto obejrzeć w Waszej okolicy i w internecie czyli ON-LINE.

Zespół kinowy Coigdzie.pl®

Oficjalny spot 38. festiwalu filmowego Ale Kino! 2020 roku

Wróć

do góry ▲