6. Splat!FilmFest w 2020 roku ON-LINE

6. Splat!FilmFest International Fantastic Film Festival - najbardziej niepokorny festiwal filmowy w Polsce w opcji online!

Splat!FilmFest – International Fantastic Film Festival to największy w Polsce festiwal nowego kina grozy, fantastyki, kina gatunkowego i bezkompromisowego kina arthousowego. Straszymy od 2015 roku w Lublinie, a od 2018 roku także w Warszawie. W tym wyjątkowym, 2020 roku, festiwal odbędzie się online w dniach 1-14 grudnia.

Misją Splat!FilmFest jest prezentowanie kina mrocznego, szalonego, dzikiego i pięknego.  Trzon programu stanowią premiery najlepszych światowych filmów kina gatunkowego (m.in. horrory, thrillery, mroczne dramaty, czarne komedie, s-f, fantasy), których nie można zobaczyć na żadnym innym festiwalu w Polsce i które nie posiadają jeszcze w Polsce dystrybucji kinowej.

Według amerykańskiego magazynu filmowego „Movie Maker Magazine” – Splat!FilmFest to obecnie jeden z 25 najlepszych festiwali kina gatunkowego na świecie (wydanie z października 2019 roku, “25 Bloody Best Genre Fest of 2020”).

Splat!FilmFest jest członkiem prestiżowej The Méliès International Festivals Federation (dawniej European Fantastic Film Festivals Federation).

Organizatorzy festiwalu:
Nowa Aleksandria
Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

Wszystkie informacje o projekcjach online będą dostępne w aplikacjach coigdzie.pl® w zakładce Online informacji o festiwalu oraz w wyszukiwarce na https://coigdzie.pl/szukaj-wydarzen

pobierz z appstore pobierz ze sklepu google odkrywaj w app gallery na urządzeniach huawei

Zapraszamy do sprawdzania informacji co i gdzie warto obejrzeć w Waszej okolicy i w internecie.

Zespół kinowy Coigdzie.pl®

 

Wróć

do góry ▲