8. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci zaprezentował plakat

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci zaprezentował plakat tegorocznej edycji. Za identyfikację wizualną odpowiada (podobnie jak w poprzednich latach) ilustratorka i graficzka Katarzyna Walentynowicz oraz Studio Homework. Oprócz plakatu artystka zaprojektowała również zestaw autorskich zadań dla młodych ilustratorów do wykonania w domu. Materiały te wraz z tutorialami wideo będą dostępne online w trakcie trwania festiwalu.

Katarzyna Walentynowicz: "Tegoroczny festiwal Kino Dzieci ponownie przybrał formę hybrydową, chociaż tym razem nie jest to już taką niespodzianką! W ciągu ostatniego 1,5 roku życie "prawdziwe" wymieszało się z tym online. Myśląc o identyfikacji wizualnej ósmej edycji, chcieliśmy pokazać, że ta nowa forma funkcjonowania – w której bycie online stało się tak ogromną częścią codzienności – jest naszym nowym "prawdziwym" życiem. Festiwalowi bohaterowie przeskakują więc i funkcjonują gdzieś pomiędzy kinem a onlinem, pomiędzy ręcznie rysowaną linią a pixelem".

8. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci Kino Dzieci odbędzie się w formule hybrydowej. W dniach 25.09-3.10.2021 roku festiwal odbędzie się stacjonarnie w około 20 miastach w Polsce. Później w dniach 7-24.10.2021 roku filmy festiwalowe będą dostępne online.

 

Zespół kinowy Coigdzie.pl®

Wróć

do góry ▲