8 rzeczy… w kinach

W najbliższy piątek swoją premierę kinową będzie miała polska komedia romantyczna „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Film jest kontynuacją hitowych „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.

Reżyseria: Sylwester Jakimow. Scenariusz: Alina Puchała, Adam Musielski. Zdjęcia: Tomasz Dobrowolski. W obsadzie m.in.: Alicja Bachleda Curuś, Mikołaj Roznerski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, Leszek Lichota.

O pięć lat starsi, ale niekoniecznie dojrzalsi faceci znowu ruszają do akcji! Siła przyjaźni, chwile wzruszenia i szalone przygody uwielbianych przez widzów bohaterów. Jak potoczyły się ich losy? Co nastąpiło po przysłowiowym: „żyli długo i szczęśliwie”? W kolejnej odsłonie komedii o męskich „słabościach” Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza Pestka.

Za dystrybucję odpowiada Next Film.

 

Zespół kinowy Coigdzie.pl®

Wróć

do góry ▲