"Baby Boom czyli Kogel Mogel 5"

Dzisiaj nie możemy narzekać na nudę, ponieważ kino zostanie ogarnięte trzecią premierą filmową! Po dwóch już wspaniałych produkcjach („Kos” i "Przesilenie zimowe"), przygotujcie się na kolejną dawkę śmiechu i przygód. "Baby Boom czyli Kogel Mogel 5" w reżyserii Anny Wieczur, przy scenariuszu Domana Nowakowskiego i Joanny Jakubowskiej, szykuje się na ekranowe szaleństwo już 26 stycznia.

Piotruś wraz z żoną, teściową i kuzynem Leopoldem przenosi się do zabytkowego dworu, co z pewnością zapowiada się na wiele komicznych sytuacji. Marlenka, nieustraszona jak zawsze, postanawia znaleźć dziedzica dla tej eleganckiej rezydencji, co wraz z całą rodziną może okazać się zadaniem niemałym.

W międzyczasie Agnieszka, skoncentrowana na swojej karierze akademickiej, po obronie doktoratu odkrywa, że spodziewa się dziecka. Jednak, jak to w filmach komediowych bywa, to dopiero początek kłopotów! Piotruś, marzący o własnym potomku, wraz z siostrą w trakcie porodu, zaczyna nieśmiało marzyć o własnej rodzince, co jednak wprawia w przerażenie Marlenkę. Marcin, świeżo upieczony tata, natomiast znika w tajemniczych okolicznościach.

Czy jesteście gotowi na trzecią porcję komicznych perypetii? "Baby Boom czyli Kogel Mogel 5" zapewnia, że to nie tylko kolejna premiera, ale również zaproszenie do świata nieprzewidywalnych śmiałków. Gotowi na rodzinne szaleństwo?

Zespół kinowy CoiGdzie.pl®

Baby boom, czyli Kogel Mogel 5 | oficjalny zwiastun

Wróć

do góry ▲