"Back to Black. Historia Amy Winehouse"

Premiera filmu "Back to Black. Historia Amy Winehouse" już wkrótce!

Zapraszamy do przypomnienia sobie historii jednej z najwybitniejszych artystek muzycznych XXI wieku - Amy Winehouse. Choć premiera filmu "Back to Black. Historia Amy Winehouse" odbędzie się dopiero 19 kwietnia, to już teraz możemy zdradzić, że produkcja ta wzbudza ogromne emocje wśród fanów muzyki oraz kina.

Historia tej niezwykłej artystki, która zapadła nam w pamięć dzięki swojemu wyjątkowemu głosowi i niepowtarzalnemu stylowi, zostanie opowiedziana na dużym ekranie w niezwykle emocjonujący sposób. Główną rolę w filmie zagra wschodząca gwiazda kina Marisa Abela, która ma szansę oddać hołd talentowi Amy Winehouse.

"Back to Black. Historia Amy Winehouse" przeniesie nas w świat londyńskiego Camden, gdzie artystka spędziła lata swojego życia, kreując niezapomniane dzieła muzyczne. W filmie będziemy mogli poznać nie tylko jej niezwykły geniusz i kreatywność, ale także jej demonów oraz trudności związane z życiem w świetle reflektorów.

To niezwykła podróż przez życie i twórczość jednej z najbardziej ikonicznych postaci współczesnej muzyki. Premiera filmu "Back to Black. Historia Amy Winehouse" to nie tylko wydarzenie dla miłośników jej twórczości, ale również dla wszystkich, którzy pragną zrozumieć fenomen i tragedię tej niezwykłej artystki.

Nie przegapcie okazji, aby zanurzyć się w historii Amy Winehouse na dużym ekranie.W kinach od 19 kwietnia!

Zaprasza

Zespół kinowy CoiGdzie.pl®

BACK TO BLACK. HISTORIA AMY WINEHOUSE | Oficjalny zwiastun | Kino Świat

Wróć

do góry ▲