Bydgoski Old Film Festival zaprezentował oficjalny plakat

Old Film Festival zaprezentował oficjalny plakat I edycji. Konkurs na plakat został rozpisany dla uczniów Zespołu Szkół Plastycznych im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy. Regulamin konkursu stanowił, aby projekty nawiązywały do charakteru Festiwalu poświęconego filmom różnych gatunków z pierwszej połowy XX wieku, w przeważającej mierze niemych i czarno-białych.

Wpłynęło 19 prac. Jury konkursowe w składzie: Józef Herold (Dyrektor Artystyczny OFF 2021), Marcin Pietras (Dyrektor OFF 2021), Małgorzata Dysarz (Grupa Moderator), Dariusz Gackowski (Fotograf), Katarzyna Gębarowska (Fundacja Farbiarnia), Paweł Gojowy (Wydział Sztuk Pięknych UMK), przyznało następujące nagrody:

  • Nagroda Główna (1000 zł): Katarzyna Kamińska
  • Wyróżnienia: Alicja Wiśniewska, Kinga Klajbor, Katarzyna Kamińska.

I Old Film Festival odbędzie się w Bydgoszczy w kultowym Kinie Pomorzanin w dniach 7-10.10.2021 roku. Będzie to wydarzenie w całości poświęcone produkcjom powstałym w pierwszej połowie XX wieku, w większości czarno-białym i niemym lub pozbawionym ścieżki dźwiękowej, która w trakcie pokazów zastępowana będzie muzyką na żywo.

 

Zespół kinowy Coigdzie.pl®

Wróć

do góry ▲