Czy Ty już głosowałeś na Warszawę?

Głosujcie codziennie i sprawcie, że wygramy! Warszawa została nominowana do prestiżowego, międzynarodowego konkursu European Best Destinations 2023 i wszyscy możemy się przyczynić do zwycięstwa stolicy. Trwa głosowanie CODZIENNIE do 10 lutego, a zatem, każdy z nas może oddać głos wielokrotnie. Wygrana w konkursie to wielka szansa dla Warszawy na promocję na całym świecie i większą liczbę turystów odwiedzających nie tylko Warszawę, Mazowsze, ale całą Polskę!

Jak głosować?

  • Wejdź TUTAJ.
  • Znajdź i zaznacz Warszawę.

Gotowe!

 

European Best Destination to tytuł przyznawany, na podstawie otwartego głosowania, kolejnym destynacjom europejskim. Od 2009 roku przyznaje go organizacja o tej samej nazwie, mającą swoją siedzibę w Brukseli. W 2023 roku, oprócz Warszawy nominowane zostały: Cittadella, Kopenhaga, Delft, Essen, Faial, Grenoble, Wyspa Kos, Locarno, Londyn, Mannheim, Maribor, Milos, Porto Santo, Praga, Rhodes, Soller, Toledo, Tossa de Mar, Veszprem, Wiedeń. W zeszłym roku tytuł EBD przyznano słoweńskiej Ljubljanie, a w przeszłości wygrywał m.in. Wrocław (w 2018 roku).

 

Otrzymanie tytułu European Best Destination to okazja promocji Warszawy na całym świecie, a tym samym większa liczba turystów przybywających do stolicy i odwiedzających także Województwo Mazowieckie.

Pomóżcie Warszawie wygrać! Zagłosujcie!

 

Zespół Coigdzie.pl®

Wróć

do góry ▲