DJ Wika: Senior na Wysokich Obrotach!

DJ Wika, 85-letnia DJ-ka, która robi furorę na scenie klubowej w Polsce i za granicą, przekonuje, że nigdy nie jest za późno na rozwijanie swoich pasji. To niezwykła postać, która łamie stereotypy związane z wiekiem i udowadnia, że wiek nie ma znaczenia, jeśli chodzi o spełnianie swoich marzeń.

Z zawodu pedagog, Wirginia Szmyt, przez wiele lat pracowała z dziećmi i trudną młodzieżą. Jednak jej przygoda z byciem DJ-ką rozpoczęła się po przejściu na emeryturę. Od tego czasu organizuje imprezy dla seniorów, angażuje się w aktywne życie polskich seniorów oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku. Jej postawa to prawdziwa inspiracja, która zmienia postrzeganie osób starszych.

W najnowszym dokumencie dostępnym na platformie ARTE.tv, zatytułowanym "DJ Wika: na miksowanie nigdy nie jest za późno", DJ Wika opowiada o swoich doświadczeniach i organizacji wydarzeń dla seniorów. Jest zdeterminowana, by nie pozwolić, aby osoby starsze były niewidoczne i nieszanowane. Dzieli się swoją wizją życia na emeryturze, podkreślając, że to drugi proces życia, który należy wykorzystać w pełni.

Ponadto, DJ Wika angażuje się w walkę o prawa mniejszości seksualnych i osoby niepełnosprawne, dążąc do zmiany społecznego podejścia do tych kwestii. Jej działania są wyrazem wytrwałości i determinacji, a jej przesłanie brzmi jasno: "emerytura to dopiero początek i nasze nowe życie."

DJ Wika, która na scenie króluje już ponad 25 lat, jest otwarta na różne style muzyczne i zyskała sympatię tysięcy osób na całym świecie. Nie stara się konkurować z młodymi DJ-ami, ale zamiast tego pokazuje, że senior może być aktywny i pełen życia. Jej kalendarz wypełniony jest występami w renomowanych klubach oraz na festiwalach w różnych zakątkach świata.

Wirginia Szmyt, znana jako DJ Wika, jest nie tylko inspiracją dla wielu pokoleń, ale także przyczynia się do zmiany sposobu, w jaki społeczeństwo postrzega osoby starsze. Jej życiowa postawa udowadnia, że emerytura to nie koniec, ale początek nowego fascynującego rozdziału w życiu każdego człowieka. Jej przekaz jest wyjątkowo pozytywny i zachęca do pełnego wykorzystania każdej chwili w życiu.

Zespół CoiGdzie.pl®

Wróć

do góry ▲