Doczekaliśmy się PREMIERA "Akademii Pana Kleksa"

"Akademia Pana Kleksa" powraca pod reżyserią utalentowanego Macieja Kawulskiego, już jutro przenosząc widzów w magiczny świat pełen niezwykłych przygód. To nie tylko odświeżenie kultowej historii, ale prawdziwie nowe spojrzenie na universum Pana Kleksa, które obiecuje być niezapomnianą podróżą do krainy wyobraźni.

"Akademia Pana Kleksa" to najdłużej wyczekiwany film w Polsce od dawna, na pokazach przedpremierowych film obejrzało już 437 tys. widzów. Zwiastuny już teraz rozpalają wyobraźnię, a zdjęcia z planu podsycają ciekawość. Tomasz Kot i Piotr Fronczewski w kluczowych rolach gwarantują niezapomniane wrażenia. Film, pełen magii i tajemnic, zostanie zaprezentowany na ekranach kin w 2023 roku a swoją premierę będzie miał już jutro 5 stycznia 2024 roku.

Nowa adaptacja "Akademii Pana Kleksa" budzi ogromne zainteresowanie. Producenci starannie zaplanowali huczną otoczkę filmu, obejmującą wyjątkowe ścieżki dźwiękowe i spektakularne zwiastuny, przyciągając uwagę wszystkich pokoleń widzów.

„Akademia Pana Kleksa” to uwspółcześniona wersja klasycznej bajki Brzechwy, przemawiająca swoją treścią i formą do najmłodszych, ale i wchodząca w dialog ze starszymi widzami, którzy wciąż pamiętają kultową ekranizację z lat 80. Film przedstawia historię pozornie zwykłej dziewczynki – Ady Niezgódki – która trafia do tytułowej Akademii, żeby poznać świat bajek, wyobraźni i kreatywności. Przy pomocy wybitnego i szalonego pedagoga profesora Ambrożego Kleksa rozwija swoje niesamowite umiejętności, a także wpada na ślad, który pomoże jej rozwikłać największą rodzinną tajemnicę… W rolę Ambrożego Kleksa wcielił się Tomasz Kot, Adę Niezgódkę zagrała Antonina Litwiniak. W filmie pojawia się również Piotr Fronczewski w roli tajemniczego Doktora.

Maciej Kawulski - Od Sztuk Walki do Sztuki Filmowej: Reżyser filmowy i przedsiębiorca, Maciej Kawulski, zyskał uznanie w świecie sztuk walki jako współzałożyciel KSW. Jego pasja do filmu zaowocowała sukcesem takimi produkcjami jak "Underdog", "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" i "365 dni". Jego najnowsze dzieło, "Akademia Pana Kleksa", obiecuje być kolejnym kamieniem milowym w jego imponującej karierze.

Sprawdź, Gdzie Zobaczyć Film: Nie przegap tej magicznej produkcji! Szukaj informacji o lokalnych seansach na Coigdzie.pl i bądź gotowy na niezapomnianą podróż do Akademii Pana Kleksa. Polski film, który zdobędzie serca widzów i zapisze się w historii kinematografii kraju.

Zespół kinowy CoiGdzie.pl®

Akademia Pana Kleksa - Oficjalny trailer

Wróć

do góry ▲