"Dziewczyna Influencera" jutra premiera

W dniu 29 stycznia 2024 roku światło dzienne ujrzała premiera filmu "Dziewczyna Influencera", który rzuca jasność na mroczne zakamarki świata internetowych gwiazd. "Złote Filtry" w reżyserii Szymona Gonery przenoszą widzów za kulisy życia influencerów, ukazując nie tylko blichtr ich popularności, lecz także ukryte tajemnice, toksyczną rywalizację i cenę płaceną za bycie na szczytach social mediów.

Główną bohaterką filmu jest Zosia, znana w sieci jako Just Sophie, w świetnym wykonaniu debiutującej Kariny Rezner. Gdy odkrywa romans swojego chłopaka, popularnego YouTubera Komfi (Kamil Wodka), postanawia przyjąć propozycję od Violi (Olga Kalicka) i razem wyruszają w ekscytującą podróż po najbardziej malowniczych zakątkach Europy, finansowaną przez sponsorów.

Film ukazuje nie tylko piękne miejsca na Cyprze, w Ibiza, Malcie, Grecji i we Włoszech, ale również rysuje obraz środowiska pełnego rywalizacji, tajemnic i zaskakujących sojuszy. Rafał Królikowski, Mateusz Banasiuk, Magdalena Czerwińska, czy Joanna Koroniewska-Dowbor wcielają się w postacie, które z jednej strony fascynują fanów, a z drugiej skrywają ciemne strony swojego życia.

Najważniejsze role przypadły jednak nie tylko doświadczonym aktorom, ale także młodym talentom, w tym debiutującej Karinie Rezner i obiecującej Olgii Kalickiej. Joanna Koroniewska-Dowbor jako Paula wprowadza dodatkowy element dramatyczny, rzucając wyzwanie głównej bohaterce.

Warto zwrócić uwagę na scenariusz i reżyserię, które są autorstwa Szymona Gonery, zdolnego twórcy zdobywającego uznanie za swoje wcześniejsze dzieła. Konrad Spyra odpowiedzialny jest za malownicze zdjęcia, które przenoszą widzów w zaskakującą podróż.

Polska premiera kinowa zaplanowana jest na jutro - 2 lutego 2024 roku, obiecując widzom poruszającą i elektryzującą historię o świecie, który z pozoru jest błyszczący, ale kryje w sobie ciemne sekrety i zawiłe relacje. "Złote Filtry" to film, który zmusza do refleksji nad ceną sławy, ceną płatną za bycie na topie w erze mediów społecznościowych.

Polski show-biznes internetowy został odsłonięty, a widzowie mają okazję spojrzeć za kulisami i zobaczyć, co dzieje się poza ekranami smartfonów. Film ten to prawdziwy must-see dla tych, którzy chcą poznać prawdziwe oblicze internetowego show-biznesu.

Zespół kinowy CoiGdzie.pl®

DZIEWCZYNA INFLUENCERA | Oficjalny zwiastun | Kino Świat

Wróć

do góry ▲