Emocjonalna Premiera Filmu "Miało Cię nie być"

Nowa Opowieść o Zderzeniu Pokoleń

Od wczoraj w kinach możemy oglądać długo wyczekiwany film "Miało Cię nie być". To najnowszy film Jakuba Michalczuka, który od 27 października zachwyci widzów swoją poruszającą opowieścią. Film, dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej, stanowi zderzenie dwóch pokoleń i pokazuje zupełnie różne perspektywy patrzenia na świat oraz temat rodzicielstwa.

Główne role w filmie odgrywają Borys Szyc i Sonia Szyc, debiutująca na dużym ekranie. Niezwykle ważnym wyróżnieniem jest nagroda Mastercard RISING STAR, którą otrzymała Sonia Szyc za swój brawurowy występ podczas festiwalu Mastercard OFF CAMERA. To tylko jeden z elementów dowodzących, że film cieszy się uznaniem krytyków i widzów.

Fabuła "Miało Cię nie być" opowiada historię siedemnastoletniej Mańki, która niespodziewanie wkracza w życie swojego ojca, z którym od dawna nie utrzymuje kontaktów. Ta konfrontacja obu światów jest początkiem emocjonującej podróży, na której ojciec postanawia pomóc córce w trudnym okresie, pomimo braku doświadczenia w rozumieniu problemów dorastającej nastolatki. W poszukiwaniu wsparcia i rady, ojciec decyduje się skonsultować z byłymi partnerkami, tworząc barwną grupę "eks". Wśród nich znajdują się zarówno wojująca feministka, jak i tancerka z nocnego klubu, co zapewni niezwykłe i zabawne momenty w filmie. Ta niezwykła wspólna podróż staje się szansą na nowy początek zarówno dla ojca, jak i córki.

Scenariusz napisany przez Kasię Sarnowską okazał się wzruszający i pełen odwagi, co jest dla twórców niezwykle ważne. Poza Borysem Szykiem i Sonią Szyc w filmie możemy zobaczyć takie znane nazwiska jak Magdalena Cielecka, Iza Kuna, Jan Peszek, Anita Jańcia, Anna Moskal, Anna Mrozowska, a także debiutantów: Tomka Czechowskiego i Macieja Bisiorka.

Zespół kinowy CoiGdzie.pl®

MIAŁO CIĘ NIE BYĆ | Oficjalny zwiastun | Kino Świat

Wróć

do góry ▲