Filmowe Środy w Mediatece - Spotkanie autorskie

Inna forma kultury podczas Filmowej Środy

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu regularnie organizuje wydarzenia pod nazwą "Filmowe Środy" w Zagłębiowskiej Mediatece, które stanowią doskonałą okazję dla miłośników kina do wspólnego oglądania filmów, spotkań z twórcami oraz prowadzenia dyskusji na temat różnorodnych aspektów sztuki filmowej.

W ramach "Filmowych Środów", uczestnicy mogą cieszyć się nie tylko seansami filmowymi, ale również aktywnie uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych. Każde spotkanie jest starannie prowadzone przez doświadczonych moderatorów, którzy nie tylko prezentują wybrane produkcje, ale także stymulują dyskusje na temat ich treści, formy oraz kontekstu społecznego i kulturowego.

A gdyby tak dla odmiany zamiast rozmawiać o filmie, wyjątkowo poznać inną formę kultury?

Spotkanie autorskie z Kajetanem Szokalskim

W tym kontekście, jednym z wydarzeń planowanych w ramach "Filmowych Środów" jest spotkanie autorskie z Kajetanem Szokalskim, zaplanowane na piątek, 5 kwietnia 2024 roku o godzinie 19:00 w kawiarni Zagłębiowskiej Mediateki.

Warto również podkreślić, że "Filmowe Środy" nie ograniczają się jedynie do prezentacji filmów i spotkań autorskich. To także czas na dyskusje na temat najnowszych trendów w kinematografii, warsztaty związane z produkcją filmową oraz inne aktywności związane z szeroko pojętą sztuką filmową. Dzięki temu, uczestnicy mają szansę poszerzyć swoją wiedzę o kinie, poznać nowe twórcze inspiracje oraz wymieniać się spostrzeżeniami i opiniami z innymi miłośnikami kina.

Zespół kinowy CoiGdzie.pl®

Wróć

do góry ▲