FPF w Zagłębiowskiej Mediatece

Podwodna Przygoda dla Całej Rodziny!

Już jutro, 3 lutego 2024 roku, o godzinie 11:00 Zagłębiowska Mediateka w Sosnowcu stanie się areną magicznej podwodnej przygody dla najmłodszych oraz ich rodziców. Tego dnia w Auli Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11) odbędzie się Familijny Pokaz Filmowy, który przeniesie widzów w fascynujący świat muzyki, śpiewu i niezapomnianych przygód.

Najnowsza filmowa wersja klasycznej bajki Hansa Christiana Andersena, pełna magii i uroku, czeka na wszystkich chętnych. Wydarzenie to jest idealną propozycją dla tych, którzy szukają pomysłu na ciekawe spędzenie czasu w rodzinnej atmosferze. Co więcej, wstęp na pokaz jest całkowicie bezpłatny, więc każdy może dołączyć do tego magicznego wydarzenia.

Familijne Pokazy Filmowe to cykliczna impreza, której celem jest zapewnienie rozrywki dla dzieci, młodzieży oraz ich opiekunów. Repertuar obejmuje zarówno filmy fabularne, jak i animowane, pełne przygód, humoru i emocji, dostosowane do różnych grup wiekowych. To doskonała okazja, aby spędzić wspólnie czas, delektując się magią kina.

Tytuł filmu jest trzymany w tajemnicy do samego pokazu, ale z pewnością dostarczy on niezapomnianych wrażeń zarówno małym, jak i dużym widzom. Informacje o filmie można sprawdzić na plakatach w Zagłębiowskiej Mediatece, poprzez newsletter, a także skanując kod QR umieszczony na plakatach.

Warto zaznaczyć, że wejście do Auli będzie możliwe pół godziny przed seansem, a kwadrans po jego rozpoczęciu. Organizatorzy zalecają punktualność, a w przypadku dużej frekwencji zastrzegają sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia drzwi. Dla pewności, zaleca się śledzenie informacji o wydarzeniu na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu.

Zespół kinowy CoiGdzie.pl®

Wróć

do góry ▲