FPF w Zagłębiowskiej Mediatece

Familijne Pokazy Filmowe – Dzielne Zwierzaki w Międzyplanetarnej Przygodzie!

Zagłębiowska Mediateka zaprasza na kolejne wyjątkowe wydarzenie dla całych rodzin – Familijne Pokazy Filmowe, które odbędą się już w najbliższą sobotę, 2 marca 2024 roku, o godzinie 11:00. Tym razem na ekranie zagoszczą sympatyczne wiejskie zwierzaki, które staną w obliczu kosmicznej aferki. To idealna okazja, by spędzić czas w rodzinnym gronie, delektując się emocjonującą fabułą i barwnymi postaciami.

Czym są Familijne Pokazy Filmowe? To cykliczne wydarzenia, które od lat cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców Sosnowca i okolic. Organizowane w Zagłębiowskiej Mediatece, gwarantują niezapomniane przeżycia dla najmłodszych i tych nieco starszych widzów. Repertuar skupia się na filmach pełnych przygód, humoru i ciekawych historii, które sprawią radość całej rodzinie.

Tegoroczna edycja obiecuje wyjątkową atrakcję – filmowy hit z 2019 roku, który skradł serca widzów na całym świecie. To historia, w której głównymi bohaterami są zwierzęta zamieszkujące wiejską farmę. Ale czy są one gotowe na międzyplanetarną przygodę? Odpowiedź poznacie już wkrótce na dużym ekranie!

Organizatorzy zachęcają do przyjścia na seans wraz z rodziną. To doskonała okazja na wspólne spędzenie czasu, połączone z rozrywką i refleksją nad uniwersalnymi wartościami, jakie przekazują nam filmy dla całej rodziny.

Jeśli zastanawiasz się, gdzie znaleźć informacje na temat tytułu filmu oraz innych szczegółów dotyczących wydarzenia, spokojnie – mamy dla Ciebie kilka propozycji. Plakaty w Zagłębiowskiej Mediatece, regularny newsletter wysyłany przez organizatorów, strona internetowa Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu oraz specjalne hasło dostępu do informacji o filmie umieszczone na ich stronie internetowej. Wszystko po to, abyście mogli być dobrze poinformowani i nie przegapić tego wyjątkowego seansu.

Ważne informacje dotyczące samego wydarzenia: seans rozpocznie się o godzinie 11:00, jednak wejście do Auli będzie możliwe już pół godziny wcześniej. Wstęp na pokazy jest bezpłatny, ale należy pamiętać o ograniczonej liczbie miejsc. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia drzwi w przypadku dużej frekwencji.

Przyjdźcie do Zagłębiowskiej Mediateki i dołączcie do emocjonującej przygody z sympatycznymi zwierzakami. To doskonały sposób na spędzenie sobotniego poranka w sposób pełen radości i uśmiechu na twarzach Waszych dzieci!

Zespół kiowy CoiGdzie.pl®

Wróć

do góry ▲