"Jajko czy Kura": Odkryj urok tej uroczej opowieści

Przygoda młodego przedsiębiorcy na ekologicznej fermie

Od wieków ludzkość zadaje sobie to samo pytanie: które było pierwsze, jajko czy kura? Dyskusje na ten temat toczyły się w salach wykładowych, na imprezach towarzyskich i w rodzinnych kuchniach. Nie mniej ciekawy był mały Max, który, mimo swoich zaledwie 12 lat, stał się przedsiębiorcą z krwi i kości. Jednak los postanowił przenieść go do odległej wsi, gdzie jego biznesowe marzenia miałyby ulec końcowi. Ale czy na pewno?

Już pod koniec tygodnia (16.02) odbędzie się premiera filmu "Jajko czy Kura", który przenosi nas w świat młodego Maxa, który nie daje za wygraną nawet w obliczu trudności. Reżyserią tego uroczo komediowego obrazu zatytułowanego oryginalnie "Coco Ferme" zajmuje się Sébastien Gagné, a za scenariusz odpowiada Dominic James. W rolach głównych występują Steve Laplante, Dave Campbell oraz Joëlle Paré-Beaulieu.

Opowiadając historię Maxa, film ukazuje, jak chłopiec po przeprowadzce do nowego miejsca odkrywa, że jego szansa na powrót do biznesu tkwi w stodole kuzyna Charles’a, gdzie zauważa kurczaki. Wspólnie z Charles'em oraz popularną youtuberką Alice postanawiają stworzyć ekologiczną fermę, której sukces zależy od ich determinacji, kreatywności i współpracy.

"Jajko czy Kura" to pełen uroku film, który nie tylko bawi, ale też skłania do refleksji nad wartością współpracy, marzeń i odwagi w dążeniu do celu. Z pewnością przypadnie do gustu zarówno młodszym widzom, jak i tym, którzy wciąż noszą w sobie iskrę dziecięcej wyobraźni.

Zespół kinowy CoiGdzie.pl®

JAJKO CZY KURA? - zwiastun

Wróć

do góry ▲