Kameralne Lato ruszyło z naborem

Organizatorzy 14. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych Kameralne Lato ruszyli z naborem filmów. Można przesyłać zgłoszenia do Konkursu Głównego i Konkursu Filmów Odrzutowych Hyde Park. Termin upływa 17.05.2021 roku.

Do Konkursu Głównego zgłaszać można wszelkie formy i gatunki filmowe, trwające nie więcej niż 40 minut, wyprodukowane po 1.01.2020 roku. Nagrodą główną w Konkursie jest Złoty Łucznik - Nagroda Prezydenta Miasta Radomia w wysokości 10000 złotych.

Do Konkursu Filmów Odrzutowych Hyde Park przyjmowane są zgłoszenia filmów nieoczywistych (trwających nie dłużej niż 15 minut), niepodlegających schematom gatunkowym i odbiorczym, pełne formalnych i wizualnych eksperymentów.

Więcej szczegółów można znaleźć TUTAJ.

Festiwal Kameralne Lato (którego głównym organizatorem jest Stowarzyszenie FILMFORUM) stawia na ambitne, krótkometrażowe polskie kino, w których twórcy chcą włączyć się swoim filmem w dyskusję o problemach współczesnego świata. Świata, który w pandemicznych czasach wydaje się nam jeszcze bardziej skomplikowany. Świata, który targany konfliktami politycznymi i ekonomicznymi, nie zawsze zwraca uwagę na jednostkę, coraz bardziej w tym świecie zagubioną.

Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w Radomiu w dniach 4-10.07.2021 roku.

 

Zespół kinowy Coigdzie.pl®

Wróć

do góry ▲