"Kino pod gwiazdami: Letnie seanse filmowe na dachu Teatru Szekspirowskiego w Gdańsku"

Tego lata, Gdański Teatr Szekspirowski zaprasza na wyjątkowe wydarzenie – Kino plenerowe na dachu teatru. Rozpoczą od 29 maja i potrwa aż do końca sierpnia, na dachu jednego z najbardziej malowniczych teatrów w Polsce, będziecie mieli okazję oglądać wyselekcjonowane filmy z różnych gatunków – od dramatów, przez komedie, aż po ekscytujące thrillery.

Seans na dachu Teatru Szekspirowskiego to nie tylko filmowy seans, ale prawdziwe doświadczenie kulturalne, które pozwala cieszyć się kinem pod gwiazdami w otoczeniu zabytkowej architektury. Przygotujcie się na serię filmów, które zostały starannie wybrane, aby dostarczyć widzom niezapomnianych wrażeń. Wśród nich znajdą się takie tytuły jak „Anatomia Upadku”, „Miłość bez ostrzeżeń”, „Bracia ze Stali” oraz wiele innych, które z pewnością zaspokoją różnorodne gusta kinomanów.

Dodatkowo, w razie niesprzyjających warunków pogodowych, organizatorzy zapewniają, że seanse będą przeniesione do wnętrza teatru, dzięki czemu możecie być pewni, że nic nie zakłóci waszych wieczornych planów filmowych.

To wyjątkowa okazja, aby połączyć miłość do teatru i kina, ciesząc się letnimi wieczorami w niepowtarzalnym miejscu. Nie przegapcie szansy na uczestnictwo w tej wyjątkowej filmowej przygodzie na dachu Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego!

Zespół kinowy CoiGdzie.pl®

Wróć

do góry ▲