Kino w Trampkach od jutra

Już jutro rozpoczyna się w Kinotece w Warszawie, jubileuszowa dziesiąta edycja festiwalu Kino w Trampkach. Film otwarcia to polska produkcja „Detektyw Bruno” (reż. Magdalena Nieć i Mariusz Palej).

Organizatorzy zapraszają na festiwalowe projekcje w dniach 23.05-5.06.2022 roku. Oprócz projekcji w kinie odbędą się także pokazy online. Dodatkowo w grudniu (w dniach 2-7.12.2022) festiwal przeniesie się do Gdańska.

Festiwal Kino w Trampkach to niepowtarzalna okazja aby zobaczyć filmy z całego świata, w większości premierowo pokazywane w Polsce.  Każdy, od malucha po licealistę, znajdzie film odpowiedni dla siebie.

Kino w Trampkach to także warsztaty, spotkania z twórcami, konkursy z nagrodami, wystawy i liczne wydarzenia towarzyszące,

A dlaczego festiwal jest „w Trampkach”? Organizatorzy wyjaśniają to tak: „Trampki to wędrówka z przygodą, a każdy film to podróż; bo trampki to obuwie swobodne i wygodne, i takiej swobody, odrobiny luzu i dystansu potrzebujemy, żeby z otwartością patrzeć na świat. Filmowe Trampki mogą nas zabrać gdziekolwiek chcemy”.

Repertuar warszawskiego kina-gospodarza festiwalu, czyli Kinoteki dostępny TUTAJ.

 

Zespół kinowy Coigdzie.pl®

Wróć

do góry ▲