Kinowe Podwieczorki dla Rodziny

Kino studyjne AMOK dla rodzin w Gliwicach

"Szkola Magicznych Zwierząt: Tajemnica Szkolnego Podwórka"

6 i 7 kwietnia o godzinie 16:15, w ramach Kinowych Podwieczorków dla Rodziny, zapraszamy na niezwykłą podróż do świata magii i przygód! "Szkola Magicznych Zwierząt: Tajemnica Szkolnego Podwórka" to kontynuacja fascynującej historii Idy i jej przyjaciół, którzy tym razem planują wystawić musical na 250. rocznicę szkoły. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem, gdy dyrektor ma własne pomysły na spektakl, a pojawienie się nowych zwierząt i tajemniczych dziur na szkolnym podwórku tylko komplikuje sytuację! To pełne magii i emocji wydarzenie, które z pewnością zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Ogólnopolski Festiwal Animacji O!PLA: "Teraz Dzieci Mają Głos!"

O!PLA, czyli Ogólnopolski Niezależny Festiwal Animacji, powraca już po raz dwunasty! Tym razem wyrusza w trasę po kinach w całej Polsce, prezentując to, co najlepsze w polskim filmie animowanym z ostatniego roku. Najważniejszym elementem festiwalu jest konkurs TERAZ DZIECI MAJĄ GŁOS!, który pokazuje, że to dzieci są głównymi sędziami wybierającymi najlepsze filmy stworzone specjalnie dla nich. Do zobaczenia na dwóch specjalnych pokazach: O!PLA WCZESNOSZKOLNA dla dzieci w wieku 7-11 lat oraz O!PLA SZKOLNA dla starszych widzów w wieku 12-15 lat.

O!PLA WCZESNOSZKOLNA (7 - 11 lat) | 14 kwietnia (nd) g. 16.00

O!PLA SZKOLNA (12 - 15 lat) | 21 kwietnia (nd) g. 16.00

"Kicia Kocia w Przedszkolu"

Od 26 do 28 kwietnia oraz od 30 kwietnia do 2 maja, o godzinie 15:00 oraz 17:00, zapraszamy najmłodszych na "Kicie Kocię w Przedszkolu"! To ostatnia część serii przygód tej uroczej bohaterki, która skradła serca maluchów i ich rodziców, zbierając w kinach 700-tysięczną widownię. To doskonała okazja na rodzinny wypad do kina, pełen uśmiechu, radości i niezapomnianych chwil.

Zespół kinowy CoiGdzie.pl®

Wróć

do góry ▲