Koncert Muzyki Filmowej w Szczecinie

Szczecin w rytmie wielkich ekranów i symfonicznej magii.

Dziś, 24 lutego 2024 roku, o godzinie 19:00, Szczecin stanie się areną niesamowitego wydarzenia muzycznego – Koncertu Muzyki Filmowej! To historyczne widowisko, debiutujące po raz pierwszy w Polsce, obiecuje zapewnić niezapomniane przeżycia dla wszystkich miłośników muzyki filmowej.

Na scenie pojawi się ponad 200 utalentowanych artystów, aby przedstawić największe hity muzyki filmowej w doskonałych aranżacjach. Publiczność będzie miała okazję delektować się suitem symfonicznym z niezapomnianych produkcji takich jak "Star Wars", "The Lord Of The Rings", "Pirates Of The Caribbean", "The Dark Knight", "Jurassic Park", "Inception", "Cinema Paradiso" oraz "Harry Potter". Wszystko to przy wykorzystaniu ponad 100 metrów kwadratowych ekranu LED w najwyższej rozdzielczości 4K, co gwarantuje wizualne wrażenia na najwyższym poziomie.

Gościnnie na tym wyjątkowym wydarzeniu wystąpią utalentowane artystki: Justyna Steczkowska, Alicja Szemplińska, oraz legendarny wokalista Krzysztof Cugowski. Całość poprowadzi znany prezenter telewizyjny Tomasz Kammel.

Pod batutą José Maria Florêncio zagrają 100-osobowa Royal Symphony Orchestra oraz 100-osobowy chór, zapewniając niezapomniane doznania muzyczne.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji na dźwiękową podróż przez świat kinematografii! Bilety dostępne są w przedsprzedaży oraz w dniu koncertu w kasach eventowych. Dołącz do nas i pozwól, by muzyka filmowa zabrała cię w niesamowitą podróż przez świat emocji i wspomnień.

Zespół kinowy CoiGdzie.pl®

Wróć

do góry ▲