Małopolska MTB Film Festival 2020

12 listopada 2020 w kinie KIJÓW w Krakowie

Celem Małopolska MTB FILM FESTIVAL 2020 jest przegląd i promocja polskich oraz zagranicznych filmów rowerowych o tematyce MTB. Festiwal prezentuje filmy w dwóch konkursach amatorskim oraz profesjonalnym. Oprócz filmów w ramach festiwalu wybierane jest bikeBoard MTB Zdjęcie Roku 2020 W ramach konkursów festiwalowych Jury dodatkowo wyłoni „Najlepsze Zdjęcie z Małopolski” oraz „Najlepszy Film z Małopolski”.

Impreza powraca do Kina Kijów 12 listopada dzięki wsparciu z budżetu Województwa Małopolskiego. Szeroko zgromadzonej widowni największego kina w Polsce przedstawione zostaną najlepsze tegoroczne produkcje spod znaku MTB / Enduro / Downhill / BMX wyprodukowane przez najzdolniejszych krajowych i zagranicznych filmowców.

W przypadku ograniczeń związanych z pandemią COVID-19 festiwal transmitowany będzie się w formie „live streaming’u”.

SEKCJE KONKURSOWE

  • MTB Film Roku 2020
  • Amatorski Film Roku MTB 2020
  • BikeBoard MTB Zdjęcie Roku 2020 presented by Leatt Protectives

SEKCJE DODATKOWE TOWARZYSZĄCE

  • Najlepsze Zdjęcie MTB z Małopolski
  • Najlepszy Film MTB z Małopolski

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Silva Rerum. Głównym partnerem festiwalu jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Sponsorem głównym nagród jest Insta360 Polska. Sponsorem głównym została marka Marin Bikes.

Nie bez powodu głównym sponsorem nagród w konkursie została marka Insta360, która przeznaczyła dla najlepszych filmowców swoje flagowe modele kamer Insta360 One R Twin Edition.

Festiwal daje możliwość udziału zarówno profesjonalistom jak i amatorom. W konkursie, który przeprowadzony zostanie na facebooku może wziąć każdy, kto zgłosi swój krótki film rowerowy (min 1:30, max 5:00 min) na adres mailowy współorganizatora - agencji Zooteka.

To samo tyczy się zdjęć konkursu bikeBoard MTB Zdjęcie Roku 2020 presented by Leatt.

Nadsyłane filmy i zdjęcia zamieszczone zostaną na Facebooku / Małopolska MTB FILM FESTIVAL, gdzie oceniane będą zarówno przez użytkowników portalu jak i grono wybranych fachowców. W rezultacie podczas finałowego seansu w Kinie Kijów wyemitowane zostaną dodatkowe filmy amatorskie oraz wyeksponowane będą w holu kina najlepiej oceniane zdjęcia.

  • Partner główny: Małopolska
  • Organizatorzy: Agencja Zooteka, Fundacja Silva Rerum, Kino Kijów.Centrum
  • Partnerzy imprezy: Insta360 Polska, Leatt, Zwift Polska, Biker House
  • Patroni medialni: RMF MAXXX, BikeBoard, Downhill24, 43RIDE, Freestyle.pl

Wróć

do góry ▲