Mroźny Mikołajkowy Maraton

Familijne Pokazy Filmowe w Zagłębiowskiej Mediatece

2 grudnia 2023 r. o godz. 9.30 w Zagłębiowskiej Mediatece w Sosnowcu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie filmowe - Familijne Pokazy Filmowe. Tym razem to niezwykły Mroźny Mikołajkowy Maraton, który zapewni dłuższą, bardziej spektakularną i zaczarowaną rozrywkę dla najmłodszych.

Podczas tego wydarzenia widzowie będą mieli okazję zanurzyć się w magiczny świat zimy, muzyki i rozśpiewanych historii. W Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w Sosnowcu dzieci wraz z osobami towarzyszącymi będą mogły uczestniczyć w dwóch uroczych filmach animowanych, wzbogaconych dodatkowymi atrakcjami.

Program obejmuje:

  • Otwarcie Auli o godz. 9.30 z animacjami dla dzieci, zimowymi tatuażami i zaczarowaną foto-budką.
  • Pierwsza część filmu rozpocznie się o godz. 10.00. To opowieść o dzielnej księżniczce, handlarzu bryłami lodu i lojalnym reniferze, którzy wyruszają w niebezpieczną podróż, by ocalić królestwo przed wieczną zimą (Rok produkcji: 2013, Reżyseria: Chris Buck, Jennifer Lee, Czas trwania: 1:48:00).
  • Pomiędzy seansami zaplanowane są animacje dla dzieci, quiz z nagrodami oraz wspólne śpiewanie.
  • Druga część filmu, która rozpocznie się o godz. 12.00, opowiada historię obdarzonej wielką mocą królowej, która wyrusza w fascynującą podróż w nieznane, zainspirowaną tajemniczym głosem (Rok produkcji: 2019, Reżyseria: Chris Buck, Jennifer Lee, Czas trwania: 1:43:00).

Familijne Pokazy Filmowe to cykl comiesięcznych seansów filmowych dla dzieci, młodzieży i rodzin. Oferują one filmy fabularne i animowane pełne przygód, humoru i emocji. Wstęp na te wydarzenia jest zawsze bezpłatny.

Wszystkich zainteresowanych przygodami w magicznym świecie animacji serdecznie zapraszamy do udziału w Mroźnym Mikołajkowym Maratonie w Zagłębiowskiej Mediatece!

Zespół kinowy CoiGdzie.pl®

Wróć

do góry ▲