Nabór filmów na wydarzenie "Gdańsk Script 2024" trwa do końca miesiąca

"Gdańsk Script 2024" to wyjątkowa okazja dla twórców filmowych, by zaprezentować swoje dzieła w ramach prestiżowego wydarzenia filmowego. Tegoroczna edycja festiwalu, odbywająca się w Gdańsku, otwiera swoje drzwi dla filmowców z całego świata, którzy do końca miesiąca mogą zgłaszać swoje projekty. Festiwal skupia się na innowacyjnych pracach filmowych, dając twórcom platformę do pokazania ich wizji szerszej publiczności oraz profesjonalistom z branży filmowej.

Konkurs jest otwarty dla różnych gatunków filmowych, co czyni to wydarzenie atrakcyjnym dla szerokiej gamy filmowców. Niezależnie od tego, czy są to dramaty, thrillery, komedie czy dokumenty, "Gdańsk Script 2024" stanowi doskonałą okazję do zdobycia międzynarodowego uznania i promocji twórczości filmowej. Udział w festiwalu może otworzyć przed twórcami nowe możliwości, w tym szanse na dalsze rozwijanie swoich projektów i nawiązywanie ważnych kontaktów w przemyśle filmowym.

Więcej informacji o zasadach uczestnictwa i szczegółach dotyczących zgłoszeń można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia. Zachęcamy twórców do skorzystania z tej niepowtarzalnej szansy na przedstawienie swoich filmów na jednym z najbardziej oczekiwanych festiwali filmowych w Polsce.

Zespół kinowy CoiGdzie.pl®

Wróć

do góry ▲